aktualności

Krościenko promuje się w Szczecinie

17.05.2017

„Piknik nad Odrą” to międzynarodowe targi turystyczne- impreza, która odbywa się co roku w Szczecinie na Wałach Chrobrego. W tym roku w czasie 2. dniowego wydarzenia Gmina Krościenko nad Dunajcem wspólnie ze Stowarzyszeniem Flisaków Pienińskich i Małopolską Organizacją Turystyczną przedstawiła swoja ofertę dla turystów.

 Na stoiskach prezentowano materiały promocyjne, natomiast na scenie zaprezentował się Regionalny Zespół „Pieniny” z Kapelą  Jaśka Kubika. W czasie konkursów zorganizowanych na scenie Daniel z Chorzowa próbował swoich sił dmuchając w trąbitę (nagroda album o Pieninach) a Pan Janusz ze Szczecina zmierzył się ze zbójnickim. 
Nagroda za taniec była ciupaga wręczona przez Jana Dydę Wójta Gminy, który zapraszał po następne ciupagi już do Krościenka n.D.

W targach oprócz Polaków wzięli udział wystawcy z Węgier, Czech, Niemiec, w sumie 250 podmiotów. W niedzielny wieczór gości  z Krościenka n.D  oprowadził po mieście  Pan Mirosław Jagodziński - uroczy mieszkaniec Szczecina, kochający Pieniny. Niesamowitym wrażeniem z wycieczki był zachód słońca oglądany z Kawiarni 22, czyli z 22 
piętra w hotelu Radison. Piękna pogoda, liczni  goście zgromadzeni przy stoisku i zainteresowani pobytem w Gminie Krościenko n.D, wspólnie, kompleksowo z flisakami i MOT przygotowana oferta turystyczna, muzyka i taniec góralski, nie tylko na scenie, ale i na ulicach Szczecina sprawiły, że gmina Krościenko nad Dunajcem  w profesjonalny i bardzo atrakcyjny sposób promowała się w zachodniopomorskiej części Polski. Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich reprezentował prezes Jan Sienkiewicz wraz z członkiem zarządu Jerzym Regiecem, którzy zapraszali wszystkich na tę jedyną w Europie formę zwiedzania Parku Narodowego.

UG Krościenko n.D.

galeria zdjęć
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 20 06.2018
  • 22 06.2018
  • 23 06.2018
  • 24 06.2018
  • 24 06.2018
  • 26 06.2018
  • 29 07.2018
reklama
dołącz do nas