aktualności

Osiem bramek w Szczawnicy

11.06.2017

Jarmuta Kolex Szczawnica zremisowała na własnym boisku z Zalesianką Zalesie 4:4. Większość bramek padło w pierwszej połowie - do przerwy było już 3:3

Mecz toczył się wedle klasycznej reguły „cios za cios”. Wynik „otworzył” już w 3 minucie J. Pietrzak, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Dwie minuty później goście wyrównali, po tym jak Wierzycki po dograniu piłki z bocznego sektora boiska z bliska pokonał Borzęckiego. W 7 min Jarmuta odzyskała prowadzenie. Centrę Kozielca, głową przedłużył W. Wiercioch, do piłki dopadł Mrówka i nie dał szans bramkarzowi Zalesianki. W 33 minucie gospodarze podwyższyli na 3:1 po składnej zespołowej akcji, w której końcowej fazie Mrówka dograł do J. Pietrzaka, a ten dopełnił z bliska formalności. Goście nie dali za wygraną i jeszcze przed przerwą odrobili straty. Najpierw w 35 min M. Augustyn z dystansu przymierzył w górny róg bramki, a w 37 min po kolejnym dośrodkowaniu w pole karne Jarmuty, na listę strzelców wpisał się M. Augustyn. Kolejne dwa gole padły po przerwie. W 66 min po prostopadłym podaniu od J. Pietrzaka, W. Wiercioch wygrał pojedynek z Piksą, a w 69 min po dograniu Wierzyckiego, kolejny raz precyzyjnym strzałem z dalszej odległości popisał się M. Augustyn.

Jarmuta Kolex Szczawnica Zdrój – Zalesianka Zalesie 4:4 (3:3)
1:0 J. Pietrzak 3
1:1 Wierzycki 5