aktualności

Piłkarze walczyli o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica

11.07.2017

W niedzielę piłkarze czterech okolicznych drużyn: KS Jarmuta, LKS Lubań Tylmanowa, KS Sokolica oraz LZS KS Gorc Ochotnica brali udział w rozgrywkach o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica, który odbył się na boisku gospodarzy w Szalchtowej. Na stadionie zebrało się również wielu kibiców, których przywitał komentujący zawody Jacek Śliwiński.

W pierwszym meczu półfinałowym KS Jarmuta zmierzyła się z Sokolicą Krościenko. Bardzo emocjonujące spotkanie zakończyło się zwycięstwem 7:0 gospodarzy. W II półfinale drużyna z Tylmanowej starła się z LZS Gorc Ochotnica. Ten pojedynek zakończył się remisem, ale w rzutach karnych lepsza okazała się Tylmanowa. W meczu o III miejsce piłkarze z Tylmanowej pokonali drużynę z Krościenka, natomiast w meczu o I miejsce LZS KS  Gorc  pokonał drużynę gospodarzy. Ten mecz zakończył się wynikiem 4:1. W przerwach między poszczególnymi meczami kibice mogli zobaczyć występ taneczny absolwentek Publicznego Gimnazjum w Szczawnicy oraz pokaz motocyklistów ze szczawnickiego  klubu sportowego „Moto - Pasja”. Przez cały czas trwania imprezy trwała loteria fantowa, z której dochód zostanie przekazany na potrzeby Klubu Sportowego „Jarmuta”.
 
Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica pojechał do Ochotnicy. Drugie miejsce zajęła drużyna Gospodarzy, natomiast trzeci był LKS Lubań z Tylmanowej. Tytuł Króla Strzelców został przyznany Damianowi Mrówce z KS Jarmuta. Nagrodę - puchar i dres sportowy wręczyli mu prezes „Jarmuty”-  Ireneusz Hamerski  oraz główny sponsor drużyny- Krzysztof Oleś. Natomiast Burmistrz Grzegorz Niezgoda wręczył nagrodę najlepszemu piłkarzowi tegorocznych rozgrywek - Mateuszowi Polakowi z LZS KS-u Gorc z Ochotnicy oraz uhonorował najlepszego bramkarza Dawida Syjuda  z ochotnickiej drużyny.
 
 „Puchar Przechodni Prezesa Klubu Sportowego JARMUTA” został  wręczony  LZS KS-u Gorc.
 
Na zakończenie zawodów burmistrz Szczawnicy Grzegorz Niezgoda pogratulował wszystkim drużynom biorącym udział w tegorocznych zmaganiach piłkarskich.
 
Weronika Błażusiak
galeria zdjęć
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 20 06.2018
  • 22 06.2018
  • 23 06.2018
  • 24 06.2018
  • 26 06.2018
  • 29 07.2018
reklama
dołącz do nas