aktualności

Konferencja Autyzm Autyzmem Ale

06.11.2017

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na konferencję „Autyzm autyzmem ale...”-rożne formy aktywizacji społecznej drogą do usamodzielniania osób ze spektrum zaburzeń autystycznych.

Konferencja jest skierowana do rodziców, nauczycieli, terapeutów, studentów-wszystkich którzy związani są z osobami z ASD.

Nierzadko zdarza się, że osoby z autyzmem są niesamodzielne i uzależnione od swoich opiekunów. Nie potrafią wykonać prostych czynności samoobsługowych, nie są aktywni społecznie, posiadają ogromne deficyty w komunikacji interpersonalnej. Dzieje się to, mimo tego, że wiele spośród tych osób posiada potencjalne predyspozycje do bardziej samodzielnego funkcjonowania. Dlaczego tak się dzieje? Przecież niepełnosprawność nie musi równać się z niesamodzielnością. Czy poprzez zwiększenie samodzielności jesteśmy w stanie poprawić komfort życia osoby z niepełnosprawnością i jej bliskich? Odpowiedzi na te i inne pytania zostaną udzielone przez naszych specjalistów. Będziemy mówić o tym, jak ważne jest zwiększenie zakresu samodzielności i zaradności życiowej, wdrażanie do aktywności fizycznej i umysłowej, rozwój kontaktów interpersonalnych w drodze do budowania poczucia własnej wartości i usamodzielniania osób ze spektrum zaburzeń autystycznych.

Szczegółowe informacje o konferencji pod linkiem: 

 

http://nasniegu.pl/strony/konferencja-autyzm-autyzmem-ale

Zapisów można dokonywać pod poniższym adresem. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
 

http://nasniegu.pl/strony/formularz-zgloszeniowy-konferencja-autyzm-autyzmem-ale

komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 22 10.2018
  • 24 10.2018
  • 11 11.2018
  • 31 12.2018
reklama
dołącz do nas