aktualności

Kobiety uczciły swoje święto

12.03.2018

Szczawnica. Jak co roku pienińskie kobiety bawiły się w Dworku Gościnnym z okazji Dnia Kobiet. Tym razem gwiazdą był tancerz i wokalista Stefano Terrazzino - znany z programów „Taniec z gwiazdami” i „Twoja twarz brzmi znajomo".

Na panie, które zdecydowały się spędzić ten wieczór w Dworku, czekał szereg atrakcji. Już przy wejściu stały stoiska firm kosmetycznych Oriflame, Mary Key i medycznej – Medical Clinic Podhale – sponsora głów-nej nagrody w organizowanych później konkursach. Na dużej sali królowały pięknie udekorowane stoły, dobrze zaopatrzony barek, a we foyer - bufet ze smacznymi daniami i gorącymi napojami.

Punktualnie o godz. 20 wszystkie przybyłe damy - w liczbie ponad 150 - powitał dyrektor MOK Tomasz Hurkała i dyrektor Dworku Gościnnego oraz Cafe Helenka Tomasz Kurdziel, zapraszając na główną atrakcję – koncert Stefano Terrazzino. Sycylijczyk z pochodzenia, choć urodzony w Niemczech, tancerz międzynaro-dowej klasy „S”, piosenkarz i aktor, znany z kolejnych edycji programu „Taniec z gwiazdami” oraz z show „Twoja twarz brzmi znajomo”, zaprezentował szeroki wachlarz swoich talentów. Śpiewał z gitarowym i akorde-onowym akompaniamentem liryczne włoskie piosenki, znane przeboje, dał pokaz ognistego tanga, wykonanego wraz ze sceniczną partnerką Pauliną Biernat oraz bawił się i tańczył wspólnie z widownią, z którą szybko nawiązał serdeczny kontakt. Po koncercie była także okazja do zrobienia wspólnego zdjęcia ze Stefano Terrazzino.
W podziękowaniu za energetyczny, pełen temperamentu występ artyści dostali na pamiątkę od organizato-rów – dyrektora MOK, dyrektora Dworku oraz Joanny Oleksy – inicjatorki i animatorki corocznego uroczystego świętowania Dnia Kobiet w Szczawnicy – góralskie kapelusze i chusty.
Przybyłe panie, mogły kontynuować zabawę do białego rana przy muzyce DJ-ów Mr BlueNote i Kudłaty SoundSystem.


Uroczystości z okazji Dnia Kobiet zorganizował Miejski Ośrodek Kultury we współpracy z Dworkiem Gościnnym. 

AL
galeria zdjęć
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 21 02.2019
  • 24 02.2019
  • 28 02.2019
reklama
dołącz do nas