aktualności

Żywa reklama w szczytnym celu - propozycja dla przedsiębiorców

04.04.2018

Nieustannie trwa zbieranie funduszy na rehabilitację szczawnickiego Małego Wojownika - Wojtusia Sobierskiego. Tym razem do pomocy włączył się wiceburmistrz Szczawnicy Tomasz Moskalik. Ma on ciekawą propozycję dla przedsiębiorców z regionu i nie tylko...

Pan Tomek jest znany nam wszystkim nie tylko z uwagi na stanowisko, które piastuje w urzędzie miasta i gminy Szczawnica. Od kilku lat jest ultramaratończykiem, biegającym po całym świecie.  W najbliższym czasie planuje on spróbować swych sił w 3 ważnych biegach:

- Dziki Groń w Szczawnicy 21.04. i skromne 64km ale za to w całości po naszych górach. No i po nowej trasie.

- Rzeźnik wersja Hardcore rozgrywany 1.06. - wydłużona o 20km wersja kultowego biegu ultra w Bieszczadach.

- TDS najtrudniejszy z wszystkich rozgrywanych ultramaratonów górskich wokół Mont Blanc.120km z Coumayeur do Chamonix 29.08.- ukoronowanie sezonu i spełnienie marzeń niejednego ultrasa.

 

W związku z tym pan Tomasz ma propozycję dla przedsiębiorców, firm gastronomicznych, hoteli, biur itp o wylicytowanie dla siebie żywej reklamy. Z logo firmy, która zwycięży przypiętej do plecaka lub spodenek (wielkość reklamy do 200cm2) pan Tomek pokona te trudne trasy...
Dzięki temu Twoje logo znajdzie się nie tylko wśród najlepszych na świecie sponsorów sportów outdoorowych i ekstremalnych. Dostaniesz pakiet materiałów (foto, na których widoczne będzie Twoje logo na naszym biegaczu) wykonanych przez najlepszych fotografów, które będą dokumentowały Twoją działalność charytatywną wraz z podziękowaniem Wojtusia i Tomka. Dlaczego reklama będzie się znajdować na spodenkach lub plecaku? Ponieważ są to najlepiej widoczne miejsca na biegaczu.

Licytacja kończy się na dwa tygodnie przed biegiem (wyjątkiem jest TDS, gdzie licytację kończymy 1.08)

Dobroczyńcy, którzy wygrają licytacje zostaną niezwłocznie poproszeni o wpłatę wylicytowanej kwoty, która w całości przeznaczona zostanie dla Wojtusia oraz o przekazanie wzoru reklamy, którą pan Tomek będzie dumnie prezentował wśród biegaczy z całego świata.

Link do licytacji: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1675778335802354&id=850961858284010

Link do profilu Wojtusia: https://www.facebook.com/wojtussobierski 
FOt. FB

 

komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 21 02.2019
  • 24 02.2019
  • 28 02.2019
reklama
dołącz do nas