aktualności

Tomasz Moskalik nowym dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg

10.04.2018

W nowotarskim zarządzie dróg nowe porządki. Miejsce Roberta W., aresztowanego pod zarzutem przyjmowania łapówek, zajmie Tomasz Moskalik, wiceburmistrz Szczawnicy.

Taką decyzję podjął dziś Zarząd Powiatu Nowotarskiego. Decyzję o rozstrzygnięciu konkursu na to stanowisko przekazał nam starosta Krzysztof Faber. Kandydatów było czterech. - Pan Moskalik zaprezentował się najlepiej pod względem merytorycznym. Wykazał się bardzo dobrą znajomością problematyki związanej z zarządzeniem drogami i doświadczeniem samorządowym. To zdecydowało, że to jemu powierzone zostanie stanowisko dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu - informuje Krzysztof Faber. 

Przypomnijmy, iż ogłoszony konkurs to efekt aresztowań przeprowadzonych w PZD na przełomie roku. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała na zlecenie Prokuratury Regionalnej w Krakowie trzy osoby z kierownictwa - dyrektora Roberta W., jego zastępcę Krzysztofa S. i kierownika działu zamówień publicznych Józefa K. Wszystkim postawiono zarzuty przyjmowania korzyści majątkowych. 

r/ podhale24.pl
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 21 02.2019
  • 24 02.2019
  • 28 02.2019
reklama
dołącz do nas