aktualności

Jarmuta remisuje w Bobowej

23.05.2018

Jarmuta zremisowała na własnym boisku z KS Bobowa 1:1, choć do przerwy prowadzili.

Gracze Jarmuty nabiliby naprawdę świetny wynik w popularną podwórkową grę w tysiąca. Trzy poprzeczki,, kilka słupków, zdawało się, że Dylęba zaczarował swoją bramkę. Dopiero w 41 minucie na listę strzelców wpisał się Augustyn, ale 1:0 nie odzwierciedlało kolosalnej przewagi szczawniczan. W drugiej odsłonie tempo spadło, a z tym ilość sytuacji gospodarzy. Najdogodniejsza okazję podczas drugiej odsłony miał Kuziel, który przegrał pojedynek sam na sam z Dylębą. Niewykorzystane okazje zemściły się okrutnie na gospodarzach. W 93 minucie Bobowa oddała pierwszy strzał na bramkę i … wyrównała. Remis z Bobową pozostawi niedosyt, szczególnie ze względu przewagi podczas całego spotkania i masy zmarnowanych szans.

Jarmuta Szczawnica – KS Bobowa 1:1 (1:0)
1:0 Augustyn 41
1:1 Kieroński 90 +3
Jarmuta: Olchawa – Tumidaj, Zelek (57 Kozielec), Dylag, Jasiurkowski (61 Piszczek) , Gołdyn, Mlak, Augustyn, Skórnóg, Kuziel, Ojrzanowski
Bobowa: Dylęba – G. Jachowicz, Pawlak, Gryzło, Flądro, M. Jachowicz ( 76 Radzik), Magiera, Płazinski, Świątański, Kieronski, D. Magiera (46 Wąs)