aktualności

Jarmuta Szczawnica – Sokół Słopnice 2:1

17.06.2018

Jarmuta wygrywa na swoim boisku z Sokołem Słopnice 2:1. W tabeli zespół z pienińskiego uzdrowiska zajmuje 3 lokatę, mając podobnie jak drugi w tabeli LKS Szaflary 61 punktów. O kolejności zadecydowało bezpośrednie spotkania między tymi ekipami.

Pierwsza połowa wyrównana, dużo walki, mało klarownych sytuacji, z lekką przewagą posiadania piłki gospodarzy. Spotkanie otworzyło się w drugiej odsłonie, kiedy to Mlak rozpoczął strzelanie na boisku w Szczawnicy. Celna główka dała prowadzenie, a Jarmuta nie zwalniała tempa. W efekcie na listę strzelców również po golu głową wpisał się najskuteczniejszy Wiercioch. Sokół zdawał sobie sprawę w jak niekorzystnej znalazł się sytuacji w walce o premiowaną awansem drugą lokatę i musiał odpowiedzieć jak najszybciej. Udało się w 75 minucie, po potężnym strzale z okolicy dwudziestego metra Borzęcki nie miał nic do powiedzenia. Gościom nie udało się wyrównać, Jarmuta nie pozwoliła odebrać sobie pełnej puli i tym samym kończy sezon na trzeciej lokacie.

Jarmuta Szczawnica – Sokół Słopnice 2:1 (0:0)