aktualności

Jarmuta pewnie wygrywa

08.10.2018

Jarmuta Kolex Szczawnica wygrała w wyjazdowym meczu z LKS Łużna 4:1. Pierwszą bramkę strzelili gospodarze, drużyna z Pienin odpowiedziała już po 5 minutach i już do końca spotkania kontrolowałą sytuację, strzelając w drugiej połowie jeszcze 3 gole. Aktualnie Jarmuta zajmuje 3 miejsce w tabeli.

Momenty były
10 – GOL 1:0! Dośrodkowanie z lewej strony gracza Łużnej, strzał głową i Olchawa zmuszony do kapitulacji.
15 – GOL 1:1! J. Pietrzak huknął z 25 metra. Strzał kapitana Jarmuty wpada do siatki tuż przy słupku.
60 – GOL 1:2! Kuziel dośrodkowuje z rożnego, Ojrzanowski z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki.
75 – GOL 1:3! Wrzutka ze środka pola, bramkarz Łużnej piąstkuje niepewnie, a Zieliński pakuje piłkę do siatki.
81 – GOL 1:4 ! Wrzutka Ojrzanowskiego za obronie, Pietrzak lobuje bramkarza z szesnastu metrów ustalając wynik meczu.

- Nie ważny jest styl, ważne jest zwycięstwo. Chcieliśmy zagrać pewnie, bez zbędnej finezji i zapisać na naszym koncie trzy punkty. Zawodnicy Łużnej wyszumieli się w pierwszej połowie, my podczas drugich 45 minut zdecydowanie dominowaliśmy na boisku. - podsumował trener Jarmuty Jacek Pietrzak.

LKS Łużna – Jarmuta Szczawnica 1:4 (1:1)
Bramki dla Jarmuty: J. Pietrzak 15, Ojrzanowski (Kuziel) 60 po rożnym, Zieliński 75, J. Pietrzak (Ojrzanowski) 81
Jarmuta: Olchawa – Ojrzanowski, Dyląg, Mlak, Bobak, Gołdyn, Zieliński, Trybała (46 Kozielec), Kuziel, J. Pietrzak, Urban