aktualności

Sokolica nadal bez punktów

20.08.2010

Po pierwszych minutach meczu Sokolicy z Babią Górą można było odnieść wrażenie że krościenczanie dosłownie rozjadą gości z Lipnicy. Pierwszy nieskutecznie zaatakował Maciej Wojtyczka, chwilę później  z rzutu wolnego, idealnie przymierzył Zachwieja i było 1:0 dla zespołu gospodarzy.

Ogromne problemy obrońcy Babiej Góry mieli z stanowiącym o sile ataku SKS- u Bartoszem Orkiszem. Niestety  już w 15 minucie po błędzie obrońców wyrównał Jazowski. Do końca pierwszej połowy Sokolica kilkakrotnie mogła wyjść na prowadzenie, piłka jednak nie wpadła do bramki gości ani razu. W 37 minucie czerwoną kartkę obejrzał Grzegorz Zachwieja ( SKS).

Po zmianie stron Sokolica w 10 atakowała nadal. Niewykorzystane sytuacje Sokolicy zemściły się w 65 i 76 minucie.
Trzecia bramka dla zespołu Lipnicy, zgodnie przez kibiców została określona mianem " stadiony świata" . Jazowski przewrotką zerwał pajęczynę z okienka bramki strzeżonej przez Michała Kacwina.

Sokolica Krościenko – Babia Góra Lipnica Wielka 1:3 (1:1)

Bramki: Zachwieja 3 – Jazowski 15, 76, Machajda 65. Sędziował Paweł Folwarski z Rokicin Podhalańskich.
Żółte kartki: Plewa – T. Lach.
Czerwona kartka: Zachwieja – 37 min. za faul z tyłu.

Sokolica: Kacwin – M. Bobak, Waksmundzki (70 Zawalski), Topolski, Plewa, Zachwieja, Czerwiec, K. Zając (55 Kudas), Wpojtyczka (46 Zohry), Jawor (75 Wojtarowicz), Orkisz.
Babia Góra: Ignaciak – Lichosyt, Jazowski, Michalak, T. Mikłusiak, P. Kucek, Machajda (66 Racek), Kudzia (75 M. Mikłusiak), T. Lach, G. Skoczyk (80 Ł. Kucek), A. Mikłusiak.