aktualności

"Jedynka" z Krościenka partii Ryszarda Petru

29.08.2015

Tomasz Gabryś, przewodniczący Rady Gminy w Krościenku, wystartuje z pierwszego miejsca w okręgu nr 13 z listy partii Nowoczesna, w najbliższych wyborach parlamentarnych.

Partia znanego ekonomisty Ryszarda Petru ogłosiła "jedynki" we wszystkich okręgach wyborczych w Polsce. Pierwsze miejsce w okręgu nowosądecko-podhalańskim przypadło młodemu, bo zaledwie trzydziestokilkuletniemu samorządowcowi z Krościenka. 

- To osoby, które mają doświadczenie zawodowe, które wiedzą jak zmieniać Polskę. Wiedzą jak zrobić z Polski kraj nowoczesny. To samorządowcy, lekarze, przedsiębiorcy, osoby związane z kulturą, naukowcy, to zupełnie inny skład list do parlamentu niż proponują nam stare partie - powiedział Ryszard Petru prezentując liderów list na spotkaniu w Warszawie. 

Źródło: nowoczesna.pl
reklama
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 25 04.2025
  • 01 05.2025
  • 02 05.2025
reklama
dołącz do nas