aktualności

Jarmuta przegrywa

21.09.2015

Piłkarze Jarmuty Szczawnica w minionym tygodniu grali dwa mecze: jeden w pucharze z Lubaniem Maniowy, który przegrali 0:1, drugi w lidze z Sokołem Słopnice, który przegrali 1:2.

Pierwsze dwie okazje bramkowe mieli w tym meczu gospodarze. W 3 min po strzale głową Jasiurkowskiego piłka trafiła w słupek, a w 11 min fatalnie spudłował Kozielec. Za to w 16 min Bednarczyk zdecydował się na strzał z okolic 30 metra i piłka po koźle wpadła za plecy Bobaka. W 35 min wyrównał Pawełczak, lobując wychodzącego z bramki Trzupka. Dwie minuty później goście odzyskali prowadzenie. Po błędzie obrońców gospodarzy, Pierzchała z bliska dopełnił formalności. W drugiej połowie najlepszą okazję do wyrównania miał w 66 min Pawełczak, ale po jego strzale piłkę na linii bramkowej zatrzymał jeden z obrońców Sokoła.

Jarmuta Szczawnica – Sokół Słopnice 1:2 (1:2)
0:1 Bednarczyk 16,
1:1 Pawełczak 35,
1:2 Pierchała 37.

Sędziował Damian Szczerba z Nowego Sącza.
Widzów: 150.

Jarmuta: Bobak – Labidi, Jasiurkowski, Ojrzanowski, Mastalski ŻK – Ciesielka, Hrydziuszko, M. Pietrzak, Urban – Pawełczak ŻK, Kozielec.
Sokół: Trzupek – Smoleń, Sylwester Goliński, Pierzchała, Młynarczyk – Więcek, Poręba ŻK, Bednarczyk, Śliwa – Szczepan Goliński, Matras