aktualności

Jarmuta remisuje na wyjeździe

20.09.2016

Drużyna Jarmuty Kolex Szczawnica zremisowała 3:3 z drużyną Kolejarz Stróże. Szczawniczanie wystąpili już z grającym trenerem Jackiem Pietrzakiem nieobecnym w poprzednich spotkaniach z powodu kontuzji.

Jak przystało na grającego szkoleniowca dał on swojemu zespołowi impuls do dobrej gry i zdobył prowadzenie już w 6 minucie spotkania. Po tym jeszcze J. Pietrzak doskonale obsłużył Mrówkę ale ten z 10 metrów trafił tylko w poprzeczkę. Gospodarze oczywiście ani myśleli zrezygnować z poprawy wyniku i przeprowadzali groźne akcje, jednak w dwu sytuacjach sam na sam przegrali pojedynki z Henrykiem Gołdynem, który między słupkami zastąpił niefortunnie broniącego w meczu z Płomieniem Borzęckiego. W jednym przypadku zawodnikowi Kolejarza nie udał się lob nad H. Gołdynem. Po zmianie stron coraz lepiej grający gospodarze w 60 minucie doprowadzili do wyrównania. Piłkę ze swego pola karnego niefortunnie wybił Piszczek wprost na nogę rywala a ten nieuchronnie trafił do siatki. Co gorsze gospodarze pięć minut później wyszli na prowadzenie bowiem sędzia dopatrzył się zagrania piłki ręką przez Ojrzanowskiego w swoim polu karnym. I teraz drużyna z Miasta Zdrojowego rzuciła się do odrabiania straty. Udało się to Mrówce gdy bramkarz gospodarzy niezbyt daleko wybił piłkę. Strzał z półwoleja Mrówki był i silny i bardzo precyzyjny. W 78 minucie szczawniczanie wyszli na prowadzenie. Jacek Pietrzak po długim dynamicznym rajdzie podprowadził piłkę pod pole karne gospodarzy zagrał do Kuziela, który z 5 metrów sfinalizował akcję swojego trenera. W 87 minucie gospodarze zdołali jednak wyrównać bo wykorzystali nieprawidłowe ustawienie obrońców Jarmuty i zdobyli gola.

Kolejarz Stróże – Jarmuta Kolex Szczawnica 3:3 (0:1)
Bramki dla Jarmuty: J. Pietrzak 6, Mrówka 72, Kuziel 78.

Jarmuta: H Gołdyn – Piszczek, Ojrzanowski, Diop, Jasiurkowski, Talarczyk, Mlak ( 70 M. Pietrzak), Noworolnik, J. Pietrzak, Kuziel, Mrówka.