aktualności

Flisacy w gronie laureatów konkursu na najatrakcyjniejsze produkty turystyczne

07.12.2018

Po raz kolejny Polska Organizacja Turystyczna wyłoniła laureatów konkursu na atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne produkty turystyczne w naszym kraju. Wśród 13–stu wytypowanych laureatów znaleźli się także flisacy pienińscy.

Cieszę, że z roku na rok poziom zgłoszeń jest coraz wyższy i mamy coraz więcej do zaoferowania zarówno turystom krajowym, jak i odwiedzającym nasz kraj gościom zza granicy. Konkurs, poza promocją nagrodzonych atrakcji, jest także formą docenienia ciężkiej pracy pasjonatów, którzy je tworzą” – mówił Witold Bańka, minister sportu i turystykipodczas gali, która miała miejsce w hotelu Renaissance Warsaw Airport.

            Wyróżnione w konkursie produkty turystyczne, w tym Spływ Przełomem Dunajca oznaczone zostały Certyfikatem POT 2018, który w imieniu Polskiego Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich odebrał Prezes Jerzy Regiec.

            Wszystkie certyfikowane produkty turystyczne są objęte programem promocyjnym Polskiej Organizacji Turystycznej. Certyfikaty POT mogą otrzymać następujące produkty turystyczne: wydarzenie cykliczne, pakiet usług turystycznych – impreza turystyczna, obiekt, szlak, miejsce – obszar. Posiadanie Certyfikatu POT jest cenną nagrodą – prestiżowo
 i wizerunkowo. Posiada też wartości praktyczne. Podnosi rangę produktu turystycznego, wzmacnia jego pozycję w oczach klientów.

             „Spływ Przełomem Dunajca to niemal symbol i jedna z największych atrakcji turystycznych naszego regionu. Cieszę się, że został doceniony i wyróżniony w konkursie, którego celem jest pokazanie najatrakcyjniejszych miejsc turystycznych na mapie Polski. Gratuluję Polskiemu Stowarzyszeniu Flisaków Pienińskich na rzece Dunajec dużego wyróżnienia ” reasumuje Wójt Gminy Czorsztyn – Tadeusz Wach.

 

komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 24 06.2019
reklama
dołącz do nas