aktualności

Hej Fest i Agnieszka Chylińska w Szczawnicy

28.07.2019

W sobotę 27 lipca do Szczawnicy po raz trzeci zawitał Hej Fest. Oficjalnego otwarcia dokonali: burmistrz Szczawnicy Grzegorz Niezgoda, sekretarz Tomasz Ciesielka, przedstawiciel Polskich Kolei Linowych Łukasz Chmielowski oraz dyrektor artystyczny Festiwalu Jan Malski.

Gwiazdą wieczoru była Agnieszka Chylińska. Jej występ supportował młody, pochodzący z Tarnowa zespół Need More Clouds. Następnie na scenę weszła Agnieszka Chylińska witana głośnymi okrzykami rzeszy fanów.  Występ zaczęła jednym ze swoich największych hitów  „Teraz już wiem”. Piosenkarka  od razu nawiązała z publicznością bezpośredni kontakt. Fani ostrego brzmienia świetnie bawili się śpiewając wspólnie z wokalistką i tańcząc w rytm jej przebojów.  Agnieszka Chylińska przyciągnęła do uzdrowiska prawdziwe tłumy. Kto pojawił się w sobotę na szczawnickiej odsłonie Hej Festu na pewno tego nie żałował.
Nad bezpieczeństwem fanów czuwali ratownicy medyczni, strażacy z OSP Szczawnica oraz Straż Miejska.  Następne koncerty w ramach Hej Fest będą odbywały się na Gubałówce w Zakopanem.
 
wb
galeria zdjęć
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 12 08.2020
  • 29 09.2020
reklama
dołącz do nas