aktualności

Międzynarodowy Puchar Pienin

03.09.2019

W niedzielę 1 września na naturalnym torze kajakowym na Dunajcu w Krościenku odbył się Międzynarodowy „Puchar Pienin” im. Bronisława Warusia, V Rzut Pucharu Polski i Ligi Młodzików Finał oraz Zawody Weteranów.

Pogoda dopisała, było słonecznie, wręcz upalnie, dlatego na brzegu Dunajca zebrało się wielu kibiców. Kajakarze rywalizowali w kategoriach: C1, K1, C2 MIX. Tor nie był łatwy, co potwierdziło kilka groźnie wyglądających wywrotek, jednak nad bezpieczeństwem zawodników czuwali ratownicy..
W zawodach rywalizowali zawodnicy z klubów: KKK Kraków, KS Start, UKS Spływ, AZS AWF Kraków, LUKS Kwisa Leśna, KS Pieniny, AZS Kraków, LKK Drzewca, Zawisza Bydgoszcz, SKS Sokolica.
 
Oto wyniki:
Kategoria C1 mężczyzn:
 I miejsce – Kościuszkiewicz Marcin (klub KKK Kraków),
II miejsce –  Biernat Piotr ( klub KS Start),
III miejsce – Janczy Oktawian (UKS Spływ).
 
Kategoria C1 Open mężczyzn:
I miejsce – Nowobilski Szymon (KS Start),
II miejsce – Wiercioch Michał (AZS AWF Kraków),
III miejsce – Szamanek Konrad (KS Pieniny).
 
Kategoria K1 kobiet:
I miejsce – Piprek Zuzanna (KS Start),
II miejsce – Danek Hanna (KS Start),
III miejsce – Bąkiweicz Karolina (LKK Drzewica).
 
Kategoria K1 Open kobiet:
 I miejsce – Mędoń Joanna (Zawisza Bydgoszcz),
II miejsce – Jeleńska Julia (KS Start),
III miejsce – Brzeska Dominika (KS Pieniny).
 
Kategoria K1 mężczyzn:
I miejsce – Piprek Jan (KS Start),
II miejsce – Kościuszkiewicz Marcin (KKK Kraków),
 III miejsce – Mazurek Hubert (KKK Kraków).
 
Kategoria K1 Open mężczyzn:
I miejsce – Polaczyk Mateusz  (Zawisza Bydgoszcz),
II miejsce – Kubik Bartosz (KS Pieniny),
III miejsce – Mastalski Mikołaj (KKK Kraków).
 
Kategoria C1 kobiet:
I miejsce – Piprek Zuzanna (KS Start),
II miejsce – Bąkiewicz Karolina (LKK Drzewica),
III miejsce – Rębiasz Martyna  (AZS AWF Kraków).
 
Kategoria C1 Open kobiet:
 I miejsce – Liber Katarzyna (KS Start),
II miejsce – Hukała Ewa (AZS AWF Kraków),
 III miejsce – Jeleńska Oliwia (KS Start)
 
Kategoria C2 MIX- Open:
I miejsce – Kulig/Wrzosek (AZS AWF Kraków)
 
Kategoria C2 MIX:
I miejsce – Danek/Biernat (KS Start),
II miejsce – Bednarczyk/Słabiak (Pieniny Szczawnica),
III miejsce  – Nowakowska/Puczel (Kwisa Leśna)
 
Kategoria K1 –Weterani:
I miejsce – Mędoń Piotr,
II miejsce – Sztuba Bogdan,
III miejsce Bieryt Leszek.
 
JD
 
 
galeria zdjęć
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 21 09.2019
  • 22 09.2019
  • 24 09.2019
  • 25 09.2019
  • 31 10.2019
  • 31 10.2019
reklama
dołącz do nas