aktualności

Mistrz nagrodzony

09.01.2020

Podczas grudniowej sesji Rady Gminy Czorsztyn Tadeusz Wach Wójt Gminy Czorsztyn oraz Radni Gminy Czorsztyn nagrodzili mieszkańca Sromowiec Niżnych Pana Krzysztofa Plewę, który w roku minionym uzyskał prestiżowy tytuł Mistrza Polski w kolarstwie szosowym niepełnosprawnych.

Winszując zdobycia złotego medalu podczas kolejnej edycji  Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym niepełnosprawnych składamy serdeczne gratulacje z okazji osiągnięcia tego prestiżowego tytułu. Powyższe zwycięstwo jest zarówno potwierdzeniem posiadanych przez Pana umiejętności, jak również świadectwem siły, charakteru oraz waleczności. Pana osiągnięcia na krajowej arenie sportowej są zarówno dla nas, jak również naszych mieszkańców powodem do dumy” mówił Tadeusz Wach Wójt Gminy Czorsztyn gratulując Panu Krzysztofowi osiąganych wyników sportowych.

 Mieszkaniec Sromowiec Niżnych, jak sam mawia, po wypadku, w którym stracił nogi, odnalazł nowy pomysł na siebie. Niezwykle ważny w realizacji tego pomysłu była hart ducha oraz zacięcie, którego Panu Krzysztofowi nie brak. Specjalistyczny rower oraz setki kilometrów treningu przyniosły upragniony tytuł.

 Zarówno włodarze Gminy, jak również Radni z podziwem i uznaniem gratulowali mistrzowi, który z rąk Wójta Gminy otrzymał bon na kwotę 1 740 zł brutto.  Panu Krzysztofowi gratulujemy oraz życzymy satysfakcji i wytrwałości w dążeniu do obranych celów, oraz kolejnych sportowych zwycięstw.

                                                                                                          Opr. Aneta Markus

komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
reklama
dołącz do nas