aktualności

Mały Puchar Burmistrza

27.01.2020

W słoneczną zimową niedzielę - 17 lutego br., przy wspaniałych warunkach narciarskich uczniowie placówek oświatowych sprawdzili swe umiejętności podczas "Małego Pucharu Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica w narciarstwie alpejskim", który zorganizowany został w Jaworkach na stoku Ośrodka Arena Narciarska Jaworki - Homole.

W tegorocznych sportowych zmaganiach wzięło udział 62 zawodników z terenu gminy, którzy rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych:

Grupa I – klasy I-II
Grupa II – klasy III-IV
Grupa III – klasy V-VI
Grupa IV – klasy VII-VIII

Grupa V - szkoły średnie


 O lokatach zajmowanych przez poszczególnych zawodników decydował łączny czas przejazdu.

Zgodnie z opracowanym regulaminem zawodów zwycięzcy od I do V miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali pamiątkowe dyplomy natomiast zawodnicy zajmujący od I do III lokaty otrzymali dodatkowo bony podarunkowe do realizacji  w Sklepie Firmowym 4F w Szczawnicy oraz medale ufundowane przez Miasto i Gminę Szczawnica. Ponadto najlepszy zawodnik w danej grupie wiekowej otrzymał puchar Burmistrza za najlepszy wynik w określonej kategorii.

Najlepszym zawodnikiem całego, rozgrywanego Pucharu został Denis Madeja z II Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Targu, który podczas tegorocznej edycji zawodów, uzyskał najlepszy czas (28,74), zaś najlepszą zawodniczką została Paulina Słowik ze Szkoły Podstawowej nr 2 z czasem (31,42) i tym samym otrzymali z rąk Sekretarza – Pana Tomasza Ciesielki pamiątkowy statuetki.

Ponadto wśród wszystkich startujących w zawodach uczniów rozlosowano pięć bonów podarunkowych- „szczęśliwych losów” do realizacji w sklepie sportowym 4F.

Nad bezpieczeństwem zawodników czuwali przedstawiciele Sekcji Operacyjnej GOPR ze Szczawnicy.

 

 

Wyniki:

 

Grupa I – klasy I-II Dziewczęta

  1. Sułek Lena
  2. Majerczak Emilia
  3. Szczepaniak Emilia

Grupa II – klasy III-IV Dziewczęta

  1. Ziemianek Karolina
  2. Zachwieja Karina
  3. Waligóra Łucja


Grupa III – klasy V-VI Dziewczęta

  1. Słowik Paulina
  2. Gacek Ewa
  3. Sułek Samanta


Grupa IV – klasy VII-VIII Dziewczęta

  1. Kołodziejska Klara
  2. Macanowicz Aleksandra
  3. Stec Wiktoria

Grupa V - szkoły średnie Dziewczęta

  1. Oleś Laura
  2. Gabryś Patrycja

Grupa I – klasy I-II Chłopcy

  1. Gacek Jakub
  2. Zmarlik Bartosz
  3. Salamon Hubert


Grupa II – klasy III-IV Chłopcy

  1. Fryźlewicz Mikołaj
  2. Dyda Filip
  3. Dębski Tymoteusz


Grupa III – klasy V-VI Chłopcy

  1. Szczepaniak Mateusz
  2. Styrylski Maciej
  3. Szczepaniak Tomasz


Grupa IV – klasy VII-VIII  Chłopcy

  1. Poremba Paweł
  2. Symela Piotr
  3. Symela Paweł

Grupa V - szkoły średnie Chłopcy

  1. Madeja Denis
  2. Ziemianek Jakub
  3. Dulak Kamil

UMiG Szczawnica
Fot. SP Szlachtowa
galeria zdjęć
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 22 02.2020
  • 22 02.2020
  • 22 02.2020
  • 01 03.2020
  • 01 03.2020
  • 03 03.2020
reklama
dołącz do nas