aktualności

W Szczawnicy dzieci jeżdżą z głową

11.02.2020

W Szczawnicy zakończył się program „Jeżdżę z głową”, zajęciami objęci byli uczniowie szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy.

Kurs nauki jazdy na nartach i snowboardzie był realizowany na dwóch wyciągach znajdujących się na terenie Gminy Szczawnica. Każdy z uczestników odbył 16 godzin kursu nauki jazdy na nartach/snowboardzie pod okiem wykwalifikowanych Instruktorów ze szkółki Szkoła Narciarska JAWRORKI – Elżbieta Rychtarczyk oraz Szkoły Narciarskiej Szczawnica – Palenica Marcin Szczepaniak. Ostatniego dnia zajęć każdy z uczestników kursu otrzymał od Sekretarza Miasta i Gminy Szczawnica dyplom ukończenia kursu „Jeżdżę z głową”.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego – wysokość otrzymanej dotacji 25.900,00 zł; wkład własny Miasta i Gminy 46.300,00 zł.
Realizacja projektu „Jeżdżę z głową” w Gminie Szczawnica miała na celu przede wszystkim, nabycie przez uczestników kursu, umiejętności oraz podstaw poprawnej techniki jazdy na nartach/snowboardzie, wzrost bezpieczeństwa uczestników poprzez edukację w zakresie bezpiecznego korzystania z tras i stoków narciarskich oraz nabycia nawyku jazdy w kasku, jak i poprawę kondycji i podniesienie ogólnej sprawności fizycznej uczniów z Gminy Szczawnica.

UMiG Szczawnica
opr.JD
galeria zdjęć
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 12 08.2020
  • 29 09.2020
reklama
dołącz do nas