aktualności

Maseczki także dla mieszkańców Szczawnicy

16.04.2020

Od dziś w Szczawnicy będą rozdawane maseczki ochronne wielorazowego użytku. Najpierw otrzymają je przedstawiciele grupy najbardziej zagrożonej, czyli seniorzy powyżej 70 roku życia.

Osoby zainteresowane lub rodziny seniorów mogą zgłaszać zapotrzebowanie na maseczki telefonicznie:
- MGOPS tel.  579 470 163 i 573 338 969
- Straż Miejska tel. 666 058 080 i 666 059 090
w godzinach pracy urzędu.

Podczas składania zamówienia zostaniemy poproszeni o podanie numeru telefonu, z którym osoba dostarczająca maseczkę będzie mogła się skontaktować z osobą odbierającą . Straż Miejska będzie rozwozić maseczki w godzinach 13-15.

Na razie nie ma oficjalnych  informacji o ewentualnym zaopatrywaniu w maseczki innych grup wiekowych.
Na terenie Szczawnicy maseczki można  kupić w wielu sklepach, a także u Marty Polaczyk, która cały dochód ze sprzedaży przekazuje na materiały na maseczki, które następnie przekazywane są dla małopolskich szpitali.

Część maseczek zostanie zakupiona ze środków, które zebrali radni, przekazując część swoich diet.



JD
reklama
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 06 06.2026
  • 31 12.2026
  • 31 12.2026
reklama
dołącz do nas