aktualności

Flisacy ruszają - region nabiera oddechu...

28.04.2020

Tradycyjnie od wielu lat spływ Dunajcem ruszał 1 kwietnia. Owszem, zdarzały się małe zmiany tego terminu, ale tak niepewnej sytuacji jeszcze nie mieliśmy. Przez wiele dni nikt nie mógł przewidzieć co będzie dalej. Teraz już wiemy

Flisacy zapewniają, że spływ przełomem Dunajca w tym roku rusza 1 maja. To bardzo dobra informacja dla regiony, musimy jednak pamiętać o wprowadzonych obostrzeniach. 

Na łódce może być tylko sześcioro turystów plus dwóch flisaków (do tej pory było 12 osób).

Niestety zawieszone zostają wszystkie ulgowe bilety dla dzieci do lat 10-ciu oraz młodzieży szkolnej.
 

Łodzie będą  wypływać z przystani po opłaceniu podstawowego kosztu w wysokości 6 osób dorosłych plus karty wstępu na szlak wodny, zgodnie z obowiązującym cennikiem (spływ do Szczawnicy - 336 zł /za całą łódź/ plus karty wstępu do PPN).


Wszystkie osoby korzystające ze spływu Dunajcem zobowiązane są zasłaniać usta i nos maseczkami, chusteczkami lub szalikami.

Spływ Dunajcem to jedna z największych atrakcji regiou pienińskiego - jego uruchomienie oraz wprowadzenie następnego kroku "odwilży" - czyli możliwości wynajmowania kwater. Jest to duża szansa na ożywienie naszego regionu, który bez wątpienia żyje z turystyki. 

jd

komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 12 08.2020
  • 29 09.2020
reklama
dołącz do nas