aktualności

Tylmanowskie sześcioraczki skończyły roczek

20.05.2020

Właśnie mija rok odkąd sześcioraczki pojawiły się na świecie. 20 maja 2019 roku cała Polska była zdumiona niezwykłym cudem narodzin. Radosna informacja szybko obiegła świat i była powtarzana z niedowierzaniem wzdłuż i wszerz. Jesteśmy niezwykle dumni, że pierwsze w Polsce sześcioraczki są mieszkańcami Gminy Ochotnica Dolna.

Z okazji pierwszej rocznicy urodzin składamy maluchom najserdeczniejsze życzenia. Kierujemy je w formie muzycznej laurki, którą we współpracy z Wójtem Gminy Ochotnica Dolna Tadeuszem Królczykiem przygotowali członkowie Dziecięcego Teatru Muzycznego Hejo wraz ze swym opiekunem Michałem Buskiem.
Do muzycznej laurki dla sześcioraczków dołączamy tort urodzinowy od Wójta Gminy Ochotnica Dolna Tadeusza Królczyka wraz z najserdeczniejszymi życzeniami:
Kaju, Malwino, Nelo, Zosiu, Filipie i Tymonie rośnijcie zdrowo pod troskliwą opieką Waszych wspaniałych rodziców. Przysparzajcie im wiele radości i dumy! Wszystkiego Najlepszego!
Tort został przygotowany i ufundowany przez Cukiernię Rusnak w Ochotnicy Dolnej, która także dołącza się do życzeń dla sześcioraczków.

JD / UG Ochotnica Dolna
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 12 08.2020
  • 29 09.2020
reklama
dołącz do nas