aktualności

Poznaliśmy półfinalistki Miss i Miss Nastolatek Małopolski 2020

15.06.2020

W gronie najpiękniejszych Małopolanek ubiegających się o tytuł w jedynym konkursie piękności w naszym województwie, czyli Miss i Miss Nastolatek Małopolski znalazły się panie z naszego regionu.

Konkurs Miss i Miss Nastolatek Małopolski odbywają się w ramach ogólnopolskiego narodowego konkursu piękności Miss Polski. Ponad 130 kandydatek z całego województwa zostało podzielone na dwie kategorie. O tytuł Miss Małopolski ubiega się 86 kandydatek z roczniak 1993-2001, natomiast o tytuł Miss Nastolatek Małopolski ubiega się 45 kandydatek z rocznika 2002-2006.

Wśród pretendentek do tytułu Miss są także "nasze dziewczyny":  Karolina Matuszek z Mizernej i Weronika Walkowicz z Krościenka nad Dunajcem. O tytuł najpiękniejszej nastolatki powalczą m.in: Martyna Bochnak z Kluszkowiec i Klaudia Salamon z Krośnicy.

Pod koniec czerwca na kandydatki czekają nagrania w studio fotograficznym na terenie Krakowa. Nagrane prezentacje wideo oraz zdjęcia zostaną przedstawione jury, które na ich podstawie wyłoni finalistki wrześniowej gali finałowej. Oczywiście osoby śledzące konkurs i kibicujące swoim faworytkom będą mogły zobaczyć, ponieważ materiały zostaną również udostępnione w social mediach konkursu oraz przekazane partnerom medialnym.

Oprócz tradycyjnego głosowania jury kandydatki mogą uzyskać awans przez trwające głosowanie. Szczegóły głosowania można zobaczyć na koncie konkursu na portalu Facebook lub na stronie MissMalopolski.pl. Dzięki temu głosowaniu po 2 kandydatki w każdej z kategorii otrzymają bezpośredni awans do finału bez względu na decyzję jury.

mat. prasowy, opr.s/
galeria zdjęć
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 20 09.2020
  • 29 09.2020
reklama
dołącz do nas