aktualności

Mobilne biuro programu "Czyste Powietrze" gościło w Gminie Ochotnica Dolna

22.07.2020

We wtorek, 21 lipca przed budynkiem Urzędu Gminy w Ochotnicy Dolnej gościło mobilne biuro programu "Czyste Powietrze". Eksperci z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie odpowiadali na pytania dotyczące termomodernizacji i wymiany pieców, tzw. "kopciuchów".

Podczas spotkania, cieszącego się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Gminy eksperci nie tylko udzielali wszystkich niezbędnych informacji, ale i pomagali w wypełnianiu wniosków. Ci, którzy nie mogli przyjść do mobilnego biura, wciąż mogą złożyć wniosek przez internet. Stosowny wniosek znaleźć można na stronie www.gov.pl, w zakładce "Skorzystaj z programu Czyste Powietrze". Można również wydrukować wniosek i odesłać pocztą.
Przypominamy o możliwości uzyskania podstawowych informacji w Urzędzie Gminy Ochotnica Dolna dot. Programu „Czystego Powietrza” oraz podejmowania działań doradczych mających na celu zidentyfikowanie budynków, których właściciele mogliby być potencjalnymi Wnioskodawcami i przedstawieniu im korzyści płynących z wzięcia udziału w Programie.
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 29 09.2020
reklama
dołącz do nas