aktualności

Ścieżka wokół jeziora z nagrodą

17.10.2020

Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorsztyńskiego laureatem Turystycznych Skarbów Małopolski w kategorii „Unikatowa atrakcja turystyczna"

W dniu wczorajszym podczas uroczystego spotkania, jakie miało miejsce w Opactwie Benedyktynów w Tyńcu ogłoszono laureatów konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski" .  Tytuł laureata w kategorii „Unikatowa atrakcja turystyczna" zdobyła zgłoszona przez tutejszy samorząd ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorsztyńskiego. Pamiątkowy dyplom z rąk Wicemarszałka Tomasza Urynowicza  odebrał obecny na spotkaniu Tadeusz Wach Wójt Gminy Czorsztyn.

Konkurs miał na celu wyłonienie najciekawszych i najbardziej przyjaznych inicjatyw i instytucji zajmujących się turystyką. Zwycięzcy zostali wyróżnieni w sześciu kategoriach: Miejsce z klimatem, Najciekawszy szlak turystyczny, Dzieje się - wyjątkowe wydarzenie turystyczne, Unikatowa atrakcja turystyczna, Sielskie klimaty oraz W gościnie - oferta kulinarna.

Jak zapewniają organizatorzy konkursu: „Wszyscy laureaci oraz wyróżnieni w każdej kategorii konkursowej zostaną objęci kampanią promocyjną realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną"

 

Wszystkim, którzy oddali swój głos i tym samym pomogli nam uzyskać tytuł laureata serdecznie dziękujemy!

 

Opr. Aneta Markus

komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
reklama
dołącz do nas