aktualności

W Pieninach WOSP zebrała ok. 12 tys. zł

31.01.2021

Krościeński sztab zebrał podczas 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotę 11 680,13 złotych i 28,70 Euro. Kwota darczyńców wesprze zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Wolontariuszy spotkać można było na terenie trzech gmin, a także w okolicy uczęszczanych szlaków, ścieżek spacerowych i przy reliktowej sośnie na Sokolicy - symbolu Pienin.

"Podziękowania kierujemy przede wszystkim do dzieci i młodzieży. Bez ich zapału i determinacji byłoby trudno. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, sponsorom, przyjaciołom, którzy pomogli nam przygotować i wsparli 29. finał Orkiestry. Dziękujemy właścicielom Cukierni Piotrowscy za przekazanie pysznych pączków dla Wolontariuszy i Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy-Jabłonce za zapewnienie ciepłego posiłku wolontariuszom kwestującym w Gminie Szczawnica" - piszą członkowie sztabu WOŚP.

W niedzielną akcję włączyli się wolontariusze Pienińskiej Szkoły Branżowej I st. im. F. Blachnickiego w Szczawnicy, I Liceum Ogólnokształcącego im. S. Goszczyńskiego w Nowym Targu, Szkoły Podstawowej nr 2 w Krościenku nad Dunajcem, Szkoły Podstawowej nr 1 w Krościenku nad Dunajcem, dyrekcja i nauczyciele Pienińskiej Szkoły Branżowej I st. w Szczawnicy, dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Krościenku, Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy - Jabłonce, Firma Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group, Maria Wąsowicz - Radna Gminy Krościenko nad Dunajcem, Cukiernia Piotrowscy, Sklep MILA w Krościenku, Delikatesy Centrum w Krościenku oraz Szczawnicy, Sklep Biedronka w Szczawnicy, Komisariat Policji w Krościenku nad Dunajcem, Straż Miejska w Szczawnicy.

opr.s/
 
 
  •  
galeria zdjęć
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 19 06.2021
  • 19 06.2021
  • 26 06.2021
  • 10 07.2021
  • 17 07.2021
reklama
dołącz do nas