aktualności

Czy Czorsztyn chce gazu?

28.02.2021

Mieszkańcy gminy Czorsztyn mają możliwość wypełnić ankietę mającą na celu rozeznanie zapotrzebowania na utworzenie sieci gazowej.

W związku z nadchodzącą możliwością rozpoczęcia procedury związanej ze stworzeniem sieci gazowej na terenie Gminy Czorsztyn władze  zwracają się z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, której celem jest analiza potrzeb mieszkańców w powyższym zakresie.

Wszyscy zainteresowani, posiadający domy jednorodzinne proszeni są o wypełnienie ankiety, która ma na celu określenie ilości potencjalnych odbiorców gazu ziemnego. Ankieta nie jest wiążąca i nie decyduje o obowiązku podłączenia. Jest jedynie podstawą do przeprowadzenia analizy ekonomicznej zasadności realizacji inwestycji polegającej na budowie sieci gazowej na terenie naszej Gminy.

Wzór ankiety można pobrać TUTAJ  lubw siedzibie UG, w punkcie obsługi klienta (parter, pok. Nr 1_)  Wypełnione ankiety należy składać do dnia 31 marca 2021 r. w Urzędzie Gminy Czorsztyn lub przesłać mailem na adres: powietrze@ug.czorsztyn.pl

Od zainteresowania mieszkańców zależeć będzie uruchomienie procedury związanej z realizacją przedsięwzięcia.

 

jd / A.M

komentarze