aktualności

Lubań Tylmanowa zgotował gościom mocne lanie

30.04.2021

W środowym meczu klasy A Lubań Tylmanowa rozgromiła Wierchy Lasek aż 8 : 0. Tylmanowska drużyna rozłożyła siły równo - w pierwszej i w drugiej połowie strzeliła po 4 bramki. Piłkarzom gości ani razu nie udało się przechytrzyć bramkarza gospodarzy

Momenty byly:
5' rzut rożny dla Lubania wolej Łukasza Kozielca i 1:0 Dla Lubania
7' akcja Krystian Hebda - Komorek strzela Broni bramkarz
10' w odpowiedzi goście długie podanie do Chorążak ten mocno strzela broni Gołdyn
13' akcja Hebda - Ligas - Kurnyta ten pięknym strzałem z 30 m i 2:0 dla Lubania
15' z 21 m strzał z Wolnego Włodarczyka ale piłka obija poprzeczkę
30' Krystian Hebda dogrywa w pole karne a tam S. Gołdyn sprytnym strzałem i 3:0 dla Lubania
33' długa Pilka Ł. Kozielca do Marcina Ligasa ten pięknym strzałem w długi róg i 4:0
40' indywidualna akcja Truty ale broni Gołdyn
65' błąd przy wybijaniu obrońców gości i Marcin Ligas przejmuje piłkę i strzałem w długi róg bramki i Lubań 5:0
67' po długim podaniu Pierzchaly do Marcina Ligasa i ten precyzyjnym strzałem obok słupka i 6:0
80' błąd obrońców Lubania i Nykaza sam na sam z bramkarzem ale bramkarz Lubania Broni
86' w polu karnym pograli Ligas Kołodziej Udziela i ten ostatni strzela w krótki róg bramki i 7:0
89' akcja Udziela - Gołdyn i ten ostatni na 8:0

Lubań Tylmanowa - Wierchy Lasek 8:0 (4:0)
1:0 Kozielec 5
2:0 Kurnyta 13