aktualności

Drugie urodziny sześcioraczków z Tylmanowej

20.05.2021

Dzisiaj swoje drugie urodziny obchodzą pierwsze w Polsce sześcioraczki. Ich przyjście na świat 20 maja 2019 r. było wielkim cudem, o którym ze zdumieniem mówiło się wzdłuż i wszerz. Władze Gminy Ochotnica wyrażają dumę, że tak wspaniała gromadka mieszka w ich gminie i jest częścią lokalnej społeczności.

"Dwulatkom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, aby wzrastali w zdrowiu i radości oraz, aby dostarczali swoim rodzicom niezapomnianych wrażeń, cennych wspomnień i cudownych chwil. Niech oddanie rodziców i poświęcany maluchom każdego dnia czas będzie inwestycją w ich wychowanie i zarazem wspaniałą kształcącą podróżą ku dorosłości.
I o tej wspólnej podróży przez życie z dziećmi, podróży w dorosłość, która dla Kai, Zosi, Neli, Malwiny, Filipa i Tymona trwa od dwóch lat oraz o inwestycji w rodzinne relacje, opowiada muzyczna laurka przygotowana z okazji drugich urodzin sześcioraczków przez Dziecięcy Teatr Muzyczny Hejo i jego opiekuna Michała Buska, pod patronatem Wójta Gminy Ochotnica Dolna Tadeusza Królczyka.
Wyraża ona to co jest najistotniejsze w podróży przez życie i w procesie wychowania, który rozpoczyna się od pierwszych dni życia, a więc budowanie rodzinnych więzi, troskliwa opieka rodziców, okazywana miłość, czułość i troska, które w późniejszym życiu są podstawą budowania relacji z innymi.  
Wszystkiego najlepszego - miłego świętowania oraz cieszenia się sobą nawzajem!"
UG Ochotnica Dolna / jd
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 19 06.2021
  • 19 06.2021
  • 26 06.2021
  • 10 07.2021
  • 17 07.2021
reklama
dołącz do nas