aktualności

Wyposażenie pod edukację kulturalną w Krościenku

23.09.2021

W ramach realizacji projektu pn: „Rewitalizacja XIX-wiecznego ratusza wraz z odtworzeniem historycznych funkcji rynku w Krościenku nad Dunajcem”, który wdrażany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 rozstrzygnięto już wszystkie postępowania przetargowe na wyposażenie Centrum Kultury i Promocji w Krościenku.

Wyposażenie dostarczane było sukcesywnie. Tym razem z pozyskanych środków w ramach PROWM  2014-2020, oraz częściowo ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego zakupiono :
-laptopy
-drukarki laserowe
-telewizory
-kioski- interaktywne
-stół mutlimedialany
-wielofunkcyjna prasa transferowa z akcesoriami
-ploter
-zestaw podstawowy do witrażu
-szlifierka do szkła witrażowego stół witrażowy
-stół warsztatowy
Zakup wyposażenia związany jest z podstawową działalnością Gminnego Centrum Kultury      i pozwolił na stałe wyposażenie trzech pracowni, tematycznych w tym: pracowni witrażu, pracowni krawiecko-hafciarskiej, pracowni fotograficznej, a także wyposażenie informacji kulturalnej w urządzenia wspomagające działalność informacyjno-promocyjną Centrum Kultury i Promocji.
Powstanie pracowni pozwoli na prowadzenie zajęć integrujących społeczność lokalną, dzięki którym uczestnicy zajęć pogłębią swoje pasje i  rozwiną talenty.
Zakupione wyposażenie pozwoli na wzbogacenie oferty programowej Centrum Kultury i Promocji w Krościenku, poprawi komfort prowadzenia zajęć instruktorom, umożliwi atrakcyjny dostęp do edukacji kulturalnej dzieciom, młodzieży oraz seniorom.
 
Projekt pn. „„Rewitalizacja XIX wiecznego ratusza wraz z odtworzeniem historycznych funkcji rynku w Krościenku nad Dunajcem”           nr RPMP.11.02.00-12-0658/17 współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020".
galeria zdjęć
reklama
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 31 12.2021
reklama
dołącz do nas