aktualności

Kolejna przegrana Jarmuty

11.10.2021

Jarmuta Szczawnica wyraźnie nie radzi sobie w IV lidzie. Przegrywa mecz za meczem. Zawodnicy nie potrafią poradzić sobie z przeciwnikami,- to już nie jest tak drużyna, która przebojem zdobyła prowadzenie w V lidze. W sobotnim meczu na własnym boisku zawodnicy Jarmuty ulegli Wolanii Wola Rzędzińska 0:1 Mimo to kibice nie tracą nadziei i wciąż czekają na przebudzenie pienińkiej drużyny.

Momenty były:
1 – Pierwszy poważny błąd Jarmuty kończy się stratą przed polem karnym. Na szczęście Minorczyk zdecydował się na jeden zwód za dużo i udało się wyjaśnić zagrożenie.
3 – Adamczyk zgrywa do Kuziela, który miał sporo miejsca w polu karnym. Ten zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany przez wracającego defensora.
29 – Do bezpańskiej futbolówki na linii szesnastki dopada Minorczyk. Uderzenie z pierwszej piłki przechodzi między gąszczem nóg, ale Możdżeń bardzo pewnie broni.
32 – Po uderzeniu głową Nowaka interweniuje Możdżeń, dobitka tego samego zawodnika ponownie zatrzymana przez bramkarza – będziemy mieli rzut rożny.
33 – GOL 0:1! Minorczyk kapitalnie dokręca z rzutu rożnego. Zaskoczony Możdżeń nie sięga futbolówki, która wpada w prawy górny róg bramki.
48 – Z dystansu szczęścia próbował Minorczyk. Możdżeń interweniuje na raty.
50 – Sidorczuk mocno z rzutu wolnego w prawy górny róg. Boruch z trudem piąstkuje to uderzenie parując na korner.
57 – Wiercioch wygrywa walkę z obrońcą i zagrywa wzdłuż piątki z lewej strony pola karnego. W pełnym biegu w piłkę nie trafia Adamczyk.
62 – Tadel w uliczkę do Wójcika. Dość ostry kąt, a strzał zawodnika gości skierowany w długi róg mija lewy słupek.
65 – Kompletnie niekryty przy rzucie wolnym Lubera, główkuje z najbliższej odległości obok celu.
70 – Tym razem po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, tuż nad poprzeczką główkował Wiercioch.
76 – Michoń wykłada jak na tacy z prawego sektora do Minorczyka. Napastnik huknął w okolicy piątki wysoko nad poprzeczką.
83 – Z półwoleja tuż przed linią szesnastki uderza Kuziel. Fantastyczna interwencja golkipera zapobiegła wyrównaniu stanu rywalizacji!
84 – Lubera z ósmego metra po długim rogu. Możdżeń popisuje się świetną robinsonadą.

Jarmuta Szczawnica – Wolania Wola Rzędzińska 0:1 (0:1)
0:1 Minorczyk 33 z rożnego
Jarmuta: Możdżeń – Dyląg, H. Michałczak, Barnaś (90 Giełczyński), Weber, Kuziel, Sidorczuk, Mańko (46 Wiercioch), Kamiński (46 Drożdż), Adamczyk (70 Styrenczak), D. Michałczak (85 Janc)
Wolania: Boruch – Tragarz, Mróz (55 Malinowski), Tadel, Lubera, Janiec (73 Michoń), Witek, Wójcik (75 Jesionka), Tubek, Minorczyk (90 +2 Pylyp), Nowak (65 Partuta)

Krzysztof Kościelniak, Joanna Dziubińska
galeria zdjęć
reklama
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 17 12.2022
reklama
dołącz do nas