aktualności

Ruszają zapisy na Mini Biegi w Szczawnicy

01.02.2022

24. kwietnia 2022 roku zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w II edycji Mini Biegów w Szczawnicy. Biegi zostaną rozegrane w ramach IX edycji festiwalu Biegi w Szczawnicy.

W pierwszej edycji Mini Biegów w Szczawnicy, która odbyła się w 2019 roku, pomimo deszczu i chłodu udział wzięło ponad 200 dzieci wraz z rodzicami i opiekunami. To było prawdziwie rodzinne święto biegania!
 
Zapisy na tegoroczne Mini Biegi w Szczawnicy rozpoczynamy 1. lutego 2022 roku, o godzinie 20:00. Dla chętnych dzieci przygotowaliśmy 500 pakietów startowych. Zapisy potrwają do 11 kwietnia 2022 lub do wyczerpania limitu miejsc.
 
Trasy i dystanse biegów zostaną przygotowane stosownie do wieku i możliwości młodych zawodników. Zawody zostaną rozegrane na terenie Parku Dolnego i okolicznych ścieżek leśnych w Szczawnicy.
 
Najmłodsze dzieci zaprosimy do biegowej zabawy, w której najważniejsza będzie frajda i wspaniałe sportowe emocje. Starsze dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w sportowej rywalizacji.
 
Szczegółowe informacje dotyczące zawodów znajdują się na stronie: www.mini.biegiwszczawnicy.pl
 
Jak bawiliśmy się w 2019 roku?
https://www.youtube.com/watch?v=LQl8_H9tnRQ
 
Zapraszamy do wspólnej zabawy!
reklama
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 08 02.2026
  • 14 02.2026
  • 14 02.2026
  • 31 12.2026
  • 31 12.2026
reklama
dołącz do nas