aktualności

Srebrny Krzyż Zasługi Prezydenta RP dla Wójta Gminy Ochotnica Dolna

28.05.2022

27. maja z okazji Dnia Samorządowca w Belwederze Srebrny Krzyż Zasługi z rąk Pana Andrzeja Dudy Prezydenta RP odebrał Tadeusz Królczyk Wójt Gminy Ochotnica Dolna. Wójt podkreśla, że to wyróżnienie to zasługa całej wspólnoty Ochotnicy i Tylmanowej.

– To jest tak na prawdę odznaczenie dla Was wszystkich, bowiem efekty dobrej współpracy mieszkańców, przewodniczącego rady, radnych gminnych i sołeckich, sołtysów, kierowników jednostek i pracowników urzędu zostały zauważone i docenione. Bardzo Wam za tę współpracę dziękuję! – mówi Tadeusz Królczyk. – Bardzo Wam za tę współpracę dziękuję! Dziękuję również za współpracę wszystkim Parlamentarzystom, Panu Wojewodzie i Marszałkowi. Zgodnie współpracując zbudujemy pomyślną przyszłość dla nas i naszych dzieci!- dodaje. – Z całego serca dziękuję tacie, który był samorządowcem, mojej mamie, mojej żonie Marysi i mojej córeczce Lei za wszystko – za nieustające wspieranie mnie.

Wójt Tadeusz Królczyk dziękuje również wszystkim tym, którzy przez te wszystkie lata rozwijali samorząd w gminie Ochotnica Dolna mieszkańcom za zgodną współpracę, wójtom, radnym gminnym, sołtysom, radnym sołeckim i pracownikom wszystkich jednostek związanych z samorządem i oświatą. – W sposób szczególny w Dniu Samorządowca wspominamy samorządowców, którzy odeszli od nas, w tym przede wszystkim Kazimierza Konopkę, długoletniego wójta naszej gminy . Do rangi symbolu urasta, że w dniu dzisiejszym żegnamy wielokadencyjnego Radnego Rady Gminy Ochotnica Dolna Św. P. Józefa Jagiełę z Młynnego. Przez efekty swojej pracy Pan Józef i wszyscy, którzy odeszli są jednak z nami stale obecni! Całej wspólnocie samorządowej życzę wszelkiej pomyślności!- zaznacza Wójt Ochotnicy Dolnej.

UG Ochotnica
reklama
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 30 06.2022
  • 02 07.2022
  • 03 07.2022
  • 03 07.2022
  • 03 07.2022
  • 09 07.2022
  • 17 09.2022
reklama
dołącz do nas