aktualności

Nowe władze w LGD Gorce-Pieniny

17.06.2022

W dniu 07.06.2022r. odbyło się kolejne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia LGD "Gorce-Pieniny" w Sali Widowiskowej w Centrum Kultury i Promocji w Krościenku nad Dunajcem. Na spotkanie przybyła ponad połowa członków stowarzyszenia, którzy przyjęli kilkanaście uchwał, w tym sprawozdawczych za rok 2021r.

Spotkanie jednocześnie było okazją do pożegnania i przekazania podziękowań przez ustępującego Prezesa Tomasza Hamerskiego, który przez ponad 3 lata pełnił tą funkcję. W obecności członków, pozostałych władz stowarzyszenia Tomasz Hamerski przedstawił sprawozdanie merytoryczne z działania Zarządu stowarzyszenia za lata kadencji 2019-2022. Prezes na koniec przekazał podziękowania za współpracę do współzarządzających stowarzyszeniem, Rady Stowarzyszenia, Komisji Rewizyjnej, Członków stowarzyszenia oraz pracowników.

W dalszej części spotkania został powołany nowy Zarząd LGD "Gorce-Pieniny", na którego czele stanął Zbigniew Chlebek, wieloletni członek Stowarzyszenia, który od początków stowarzyszenia bardzo angażował się w jego rozwój. Obrady nad nowym Zarządem były przeprowadzone zgodnie z Regulaminem Walnego Zebrania Członków i Regulaminem Zarządu, które zakończyły się decyzją o ukształtowaniu nowego Zarządu w składzie:
Zbigniew Chlebek - Prezes
Tomasz Hamerski - Wiceprezes
Aneta Markus – Wiceprezes
Krystyna Kubik - Wiceprezes
Anna Cwynar - Skarbnik
Anna Gębala– Sekretarz
Małgorzata Piątek - Członek Zarządu
Gerwazy Skubisz - Członek Zarządu

Po ukonstytuowaniu się Zarządu została podjęta uchwała o zmianie statutu stowarzyszenia, która wniosła rozszerzenie działalności odpłatnej stowarzyszenia na cele statutowe w ramach działalności Agencji Marketingowej pod nazwą Marketingnaplus.eu, oraz przyjęto nowy logotyp Stowarzyszenia LGD "Gorce-Pieniny".
reklama
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 17 12.2022
reklama
dołącz do nas