aktualności

Przedświąteczne zakupy i zabawy ze Świętym Mikołajem

19.12.2023

W sobotę 16 grudnia w Ochotnicy Dolnej odbyła się IV edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego. Z roku na rok impreza cieszy się coraz większą popularnością, co widać po ilości wystawców i odwiedzających.

Na jarmarku swoje wyroby zaprezentowało prawie 40 wystawców. Można było zaopatrzyć się w ozdoby choinkowe i stroiki na świąteczne stoły, wieńce na drzwi, prezenty dla starszych i młodszych.
Były szynki, boczki, schaby, kiełbasy i kabanosy. Oczywiście nie mogło zabraknąć owczych serów i ciast.
O godzinie 11 do milusińskich przyjechał Święty Mikołaj, który rozdawał prezenty i słodycze – każdy kto w mijającym roku był grzeczny mógł liczyć na coś dobrego. Dzieci z ekscytacją zbliżały się do Mikołaja, dzieląc się swoimi świątecznymi marzeniami, a on w swoim czerwonym stroju przysparzał radość wszystkim.

Podczas imprezy zagrał zespół Spod Gorca, który  prezentując kolędy i pastorałki wprowadził mieszkańców i turystów w świąteczny klimat.
Jarmark Bożonarodzeniowy stał się nie tylko miejscem zakupów i smakowania świątecznych przysmaków, ale także okazją do spotkań z sąsiadami i przyjaciółmi. Ludzie, ubrani w ciepłe swetry i szaliki, spacerowali między straganami, delektując się świątecznymi tradycjami i jednocześnie tworząc wspólne chwile radości.
galeria zdjęć
reklama
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 14 06.2024
  • 30 06.2024
  • 30 06.2024
reklama
dołącz do nas