aktualności

IX Memoriał w Sportach Zimowych na Skałce

09.02.2024

W ubiegłą sobotę doświadczyliśmy niezwykłego dnia, wypełnionego zimowymi przygodami podczas IX Memoriału w sportach zimowych na Skałce. Zawody zorganizowane przez Wiejski Ośrodek Kultury w Ochotnicy Górnej dostarczyły intensywnych emocji i radosnej rywalizacji. Najpierw zaczęli skiturowcy, którzy pokazali swoje duże doświadczenie w nartach. Na samym szczycie czekały dwie trasy dla pozostałych: na worek i na narty (slalom).

Po zimowych szaleństwach nadszedł czas na ciepły poczęstunek i rozmowy w Wojtyłowej Gazdówce.
Następnie, zgromadzeni uczestnicy udali się na mszę Świętą, odprawianą przez księdza dr Stanisława Kowalika. Atmosfera napełniła się duchowym wzruszeniem, a modlitwa przyniosła chwilę spokoju po intensywnych zmaganiach.
„Memoriał angażuje wielu ludzi, by jak najpiękniej oddać cześć Janowi Pawłowi II i pokazuje, jak wiele możemy zdziałać będąc razem”.
Zakończenie tego wyjątkowego dnia było podkreślone przez wręczenie zasłużonych nagród, które przeprowadziła Aneta Wolańska Kierownik Wiejskiego Ośrodka Kultury oraz Krzysztof Jurkowski Vice Wójt Gminy. Zawodnicy zostali uhonorowani za swój wysiłek, determinację i zaangażowanie w zimowej rywalizacji.
galeria zdjęć
reklama
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 02 03.2024
  • 03 03.2024
  • 10 03.2024
reklama
dołącz do nas