aktualności

Ochotnicka Eurowizja

22.02.2024

Wczoraj w gminie Ochotnica odbyła się pierwsza edycja EUROWIZJI OCHOTNICKIEJ, która okazała się niezwykłym wydarzeniem kulturalnym. Podczas tego spektakularnego wydarzenia muzycznego na jednej scenie wystąpiło aż 27 utalentowanych uczestników z Tylmanowej, Ochotnicy Dolnej i Ochotnicy Górnej.

Tadeusz Królczyk Wójt Gminy Ochotnica Dolna wraz z Anetą Wolańską Kierownikiem Wiejskich Ośrodków Kultury w Tylmanowej i w Ochotnicy Górnej powitali wszystkich gości oraz artystów, rozpoczynając popołudnie pełne emocji i muzyki. Uczestnicy Eurowizji Ochotnickiej zaprezentowali swoje wykonania na najwyższym poziomie. Każdy z nich z wielkim zaangażowaniem i pasją śpiewał swoje piosenki, prezentując różnorodność talentów i gatunków muzycznych.
Konkurencja była zacięta, ponieważ każdy artysta walczył o prestiżową nagrodę- Grand Pix możliwość nagrania własnej piosenki w profesjonalnym studiu nagraniowym. Jury miało niełatwe zadanie wyłonienia zwycięzcy spośród tak wielu utalentowanych uczestników. Po intensywnych występach i długich naradach, ogłoszono zwycięzce. Nagrodę główną otrzymała Magdalena Konopka z Ochotnicy Górnej.
I EUROWIZJA OCHOTNICKA dostarczyła niezapomnianych emocji wszystkim uczestnikom i widzom, ale także pokazała, jak wiele talentów kryje się w naszym lokalnym środowisku muzycznym.
reklama
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 15 04.2024
  • 20 04.2024
  • 29 04.2024
  • 30 06.2024
  • 30 06.2024
reklama
dołącz do nas