co, gdzie, kiedy

VII Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP 2019

14.09.2019
W dniach 14 i 15 września 2019 roku na terenie Ośrodka Czorsztyn Ski w Kluszkowcach gmina Czorsztyn odbędzie się VII Ogólnopolska Olimpiada Sportowo-Pożarnicza Strażaków OSP. 

Zawody odbywają się bez wcześniejszych eliminacji, więc strażacy ochotnicy z naszego regionu na strażackim torze przeszkód mają możliwość bezpośredniej rywalizacji sportowej z reprezentantami z innych województw. 

Na atrakcyjność zawodów wpływa niespotykany nigdzie w kraju przebieg konkurencji i formuła zawodów strażackich rozgrywanych na nietypowej jak na zawody strażackie arenie sportowej umiejscowionej w górach.  

W zawodach biorą udział 5-osobowe drużyny z podziałem na druhów, druhny i drużyny mieszane. Można także zgłosić drużynę lub drużyny częściowo składające się ze strażaków z danej jednostki OSP i strażaków z innych jednostek. Zawodnicy muszą być pełnoletni, jednak warunkowo w każdej drużynie lub w drużynach  może być zgłoszonych do 2 zawodników, którzy ukończyli 15 lat.  

Zapisy drużyn trwają do 12.09.2019.                                                                                            

Kontakt do organizatorów: tokbike1@op.pl, tel. 731 880 083                                              

Info: www.facebook.com/olimpiadastrazakowosp, www.zosprp.malopolska.pl                               

Patronat Honorowy: Poseł na Sejm RP Edward Siarka/Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Małopolsce oraz Łukasz Smółka v-ce Marszałek Województwa Małopolskiego
komentarze