co, gdzie, kiedy

Muzyczna Kuchania Och - Buskers Band (kup bilet online!)

22.02.2020

Serdecznie zapraszamy na piąte spotkanie z cyklu "Muzyczna kuchnia Och" w Sali Akustycznej przy Restauracji Och w Ochotnicy Dolnej. Łączymy to, na czym znamy się najlepiej - dawne potrawy gorczańskich górali - z muzyką , tym razem zagra Buskers Band

CO: koncert Buskers Band w ramach cyklu "Muzyczna Kuchnia Och". 
KIEDY: 22.02 (sobota) godz.19.00 
GDZIE: Ochotnica Dolna Restauracja Och 
BILETY: 90 PLN rezerwacje / 110 PLN w dniu wydarzenia (uwaga: w cenie biletu zawarty jest poczęstunek kuchni regionalnej w formie szwedzkiego stołu). 

Bilety w ofercie online dosepne są w serwisie www.JarmarkPodhalanski.pl w cenie 90 zł od osoby 

MENU: 
Żurek wegański 
Ziemniaki w łupinach z fasolą i warzywami 
Pierogi z kaszą i grzybami 
Żeberko w kapuście 
nasz słodki wypiek i chleb, smalec, bryndza 

REZERWACJE miejsc pod tel. +48 512 051 323 lub mailem biuro@restauracjaoch.pl 

BUSKERS BAND: 
Sześciu młodych artystów o wspólnej pasji do muzyki rozrywkowej. Wielbiciele muzyki streetowej i jej energii. Brass band, który od 2016 roku wypełnia ulice i sceny Małopolski dawką pozytywnej, energetycznej muzyki. Oprócz wykonywania swoich aranżacji znanych hitów na instrumenty dęte pracują również nad autorskim materiałem, czego efekty będziecie mogli usłyszeć podczas koncertu. Mają również na swoim koncie pierwszy krążek - „Fever” - który zdobywa coraz szersze uznanie wśród fanów. 
Od początku swojej działalności wystąpili przed m.in.: Nosowską, Zalewskim, Mrozem, Krzysztofem Cugowskim czy Sarsą, jak również uświetnili Galę Boksu Underground Boxing Show 2018 w Wieliczce oraz gościnnie zagrali w programie Master Chef Junior. 

Podczas swoich koncertów, nie tylko tych ulicznych, przyciągają tłumy fanów, a także porywają ich do szalonej zabawy! Jeśli lubisz energiczne i ostre brzmienie instrumentów dętych w towarzystwie rytmicznego i głośnego groove’u perkusji, to z pewnością zostaniesz fanem twórczości Buskers Band!

komentarze