co, gdzie, kiedy

Sylwester w Szczawnicy - największa impreza w Pieninach

31.12.2023
Szczawnica zaprasza na niezapomnianą zabawę sylwestrową w majestatycznym górskim klimacie !

 Nowy Rok przywitamy bawiąc się z Dj Camelot za sterami oraz zespołem POGWIZDANI ! 


 Start imprezy 21.30 - DJ Camelot
 22:00 - POGWIZDANI
 0:00 - Powitanie Nowego Roku - Pokaz sztucznych ogni
 do 1:00 DJ Camelot

A teraz kilka słów od samych muzyków:
Pogwizdani : Jesteśmy grupa przyjaciół, która swoim humorystycznym podejściem do muzyki umila czas.  Niewątpliwie wspólna pasja do folku, pięknych kobiet i dobrej imprezy nas połączyła. Gramy a instrumentach tradycyjnych, charakterystycznych dla naszego regionu, jednak Na scenie nie usłyszycie dziś tradycyjnego folku.  Aktualnie coverujemy wszystkie kawałki, które tylko nam się spodobają i wpadna w ucho, nadajac im nierzadko drugie zycie  pracujemy również nad autorskimi utworami, które gdzies tam powoli powstają i już niebawem pojawią się na muzycznej scenie. Śpiewanie na kilka głosów i bardzo luźne i humorystyczne podejściem do muzyki jest chyba naszym największym znakiem rozpoznawczym. Każdy z nas jest indywidualista na swój własny sposób, dlatego tez nasze występy są często nieprzewidywalne 

 Pogwizdani wystąpią dla Was w następującym składzie:

PAWEŁ BANACH – WUJEK PISCOŁKI

Najstarszy z całej kapeli, grający na fujarce Pracował w fabryce pantofli przez 3 lata. Na co dzień odbiera telefony i załatwia koncerty plenerowe na wielkich scenach. Tzn. chciałby tak robić…., ale niestety 7/10 telefonów dziennie jest z zapytaniem czy gramy wesela, a 3 pozostałe to czy Błażej ma dziewczynę. Poza tym Jest na 3 roku seminarium duchownym w Tarnowie, ale dorabia sobie jako striptizem na wieczorach panieńskich.

BŁAŻEJ POGWIZD – ZOMBIE – BOY SKRZYPCE, PRYM

Najmłodszy z całej kapeli, Gra na pierwszych skrzypcach. Podobno najbardziej przystojny – to głównie dla niego przychodzą tłumy dziewczyn na koncerty. Łamacz damskich serc kobiet w wieku od 16 do 62 lat. Ukończył technikum budowlane i okazjonalnie dorabia sobie jako hydraulik.

DOMINIK ŁUŻNY – WIEWIÓRKA PERKUSJA, CAJON

Dominik gra u nas na perkusji/cajonie. Zaczynał w heavy-metalowym zespole, ale po kilku latach stwierdził że to jednak jest nieopłacalne. Stwierdził że trzeba grać disco-polo, żeby w końcu pozwolić sobie na kupno nowego auta… i tak po 3 latach grania z nami kupił sobie wymarzoną audi z 1996r. W przeszłości był kelnerem, przedstawicielem handlowym znanej wódki, testerem barber shopów, aktualnie szuka pracy.

SŁAWOMIR DRZYZGA – MONCZEN AKORDEON

Sławka poznaliśmy kiedyś jadąc na koncert. Siedział na przystanku, taki niezabrzydki, w sam raz… miał ze sobą akordeon więc daliśmy mu szansę. Jest zwykle najtrzeźwiejszy z naszego towarzystwa, dlatego najczęściej jest naszym kierowcą. Na codzień pracuje jako organista w lokalnym kościele, jest pasjonatem muzyki góralskiej.

DAWID WYROSTEK – JASTRZĄB ALTÓWKA

Dawid gra na altówce węgierskiej, ale tego pana większości z Was nie będziemy musieli przedstawiać, bo powinniście go już kojarzyć… Kapela to tylko przykrywka, Dawid grywa w filmach dla dorosłych i można go zobaczyć po 22 w TV i całodobowo na R*Dtubie. w 2016 roku zadebiutował w swoim pierwszym filmie w roli smutnego listonosza.

JANUSZ PIERZCHAŁA – PLATYN KONTRABAS

Grający na największym instrumencie zwanym Kontrabasem. Najbardziej wykształcona postać, ikona naszego zespołu o blond niefarbowanych platynowych włosach. Magister inżynier budownictwa, miejscowy alchemik znający definicje Kwasu, pracujący w Zakładzie Gospodarki Komunalnej. Przyjmuje w swojej prywatnej przychodni ginekologicznej.

JAKUB KULASIK – FAŁDA SKRZYPCE, PRYM

Kuba – zdecydowanie najtęższy, gra na drugich skrzypcach. Urodził się w Hameryce gdzie spędził połowę swojego życia, co można od razu zauważyć po jego nieudawanym hamerykańskim akcencie i hollywoodzkim uśmiechu. Niestety kariera w USA mu nie wyszła i musiał wrócić do Polski. Wrócił do nas niestety 22kg grubszy i aktualnie występuje w różnych reklamach promujących zdrowe odżywianie.

ZAPRASZAMY do wspólnej zabawy w Pieniach ! HEJ !
komentarze