noclegi, restauracje i atrakcje

Dom nad smrekami

Ochotnica Górna, Studzionki
Jeżeli chcesz odpocząć od zgiełku dużego miasta, jeżeli pragniesz obcować z naturą przez duże "N"... jeżeli już kochasz, albo myślisz że pokochasz góry... jeżeli szukasz doskonałej bazy wypadowej w Gorce i na Podhale... - zapraszamy do wyjątkowego "Domu nad Smrekami", przepięknie położonego na Studzionkach, przy głównym gorczańskim szlaku blisko Gorczańskiego Parku Narodowego.

Piękne krajobrazy, wyjątkowy widok na Tatry, Podhale, Babią Górę, Jezioro Czorsztyńskie z dwoma zamkami (Czorsztyn i Niedzica) oraz Pieniny, szlaki turystyczne i trasy rowerowe, lasy pełne grzybów i jagód, niepowtarzalna domowa atmosfera, gospodarze, którzy mają czas dla gości, wyborna domowa kuchnia, przytulne pokoje i... wszechogarniająca cisza, to atuty, o których długo nie zapomnisz.

Przez cały rok oferujemy Państwu noclegi dla 21 osób w pokojach (2, 3 i 4-osobowych), taras widokowy, zadaszony taras na biesiady i grilla, miejsce na ognisko, miejsce zabaw dla dzieci (piaskownica, zjeżdżalnia, huśtawki itp.), bezpłatne miejsce do parkowania na terenie posesji.

Jesteśmy dumni z tego, że większość naszych gości do nas wraca jako "stali bywalcy".
galeria zdjęć
kontakt
Dom nad smrekami
Studzionki , Ochotnica Górna
18-262-44-58
661-127-872