noclegi, restauracje i atrakcje

SKS Sokolica

Krościenko nad Dunajcem, Jagiellońska
Ośrodek noclegowo-wypoczynkowy przy klubie SKS "SOKOLICA" dysponuje łącznie 98 miejscami noclegowymi. Ośrodek podzielony jest na starą część budynku i nową.

W części starej znajduje się 36 miejsc noclegowych w pokojach 4 i 5 osobowych z węzłem sanitarnym na korytarzu.
W nowej cześci budynku znajdują się 62 miejsca noclegowe w pokojach 1 ,2,3,4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym (wc, umywalka, prysznic) a w części pokoi odbiornik rtv.

Noclegi w pokojach z pełnym węzłem sanitarnym od 35zł za dobę od osoby .
Noclegi w pokojach ze wspólnym węzłem sanitarnym 25zł od osoby (łazienka na korytarzu).

Ośrodek posiada również specjalnie przygotowane pomieszczenie wyposażone w wannę z hydromasażem dla osób które chcą się zrelaksować po wyczerpującym treningu szczególnie przeznaczone dla sportowców z obozów sportowych organizowanych w naszym klubie.
Smaczne "domowe" wyżywienie dla osób zainteresowanych - zapewnimy w naszej kameralnej stołówce bez konieczności opuszczania ośrodka.

Ceny posiłków:

śniadanie - 10 zł/osoba
obiad - 16 zł/osoba
kolacja - 10 zł/osoba

Ośrodek posiada świetlicę , możliwość gry w tenisa stołowego (stoły do gry znajdują się na każdym piętrze), saunę, boisko do piłki nożnej i gier zespołowych, całodobowy parking strzeżony. Wydzielone miejsce na ognisko, gdzie istnieje możliwość zorganizowania góralskiego ogniska z kapelą i pieczeniem barana.
galeria zdjęć
kontakt
SKS Sokolica
Jagiellońska 86, Krościenko nad Dunajcem
018 262 31 26
694 578 288