regulamin korzystania z usługi katalog firm dostępnej na stronach pieniny24.pl
 1. Serwis pieniny24.pl świadczący przedmiotową usługe wydawany jest przez Grupa Medio Spółka z o. o., z siedzibą w Nowym Targu, ul. Krzywa 9 wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000341541, NIP 735-28-00-536.
 2. W zakresie ochrony danych osobowych działając w zgodzie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO informujemy że Administratorem Danych Osobowych pozyskanych w związku z korzystaniem z katalogu firm serwisu pieniny24.pl jest Grupa Medio Sp. z.o. z siedzibą w Nowym Targu ul. Krzywa 9
 3. Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 RODO i w celach marketingowch i związnaych z realizacją usługi. Administrator Danych Osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest analityka internetowa, dopasowanie strony oraz analiza ruchu na stronie. Odbiorcami danych poza wydawcą jest m.in. Google Analytics.
 4. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.
 5. Regulamin niniejszy określa warunki dodawania i publikacji wpisów do katalogu firm.
 6. Wpisy dodaje się samodzielnie, za pomocą formularza zamieszczonego na stronach katalogu firm serwisu pieniny24.pl wyrażając jednocześnie zgodę na publikację w internecie wprowadzonych danych na stronach wydawnictwa Grupa Medio Sp. z o.o. oraz jej partnerów.
 7. Treść ogłoszenia zawierać może 2000 znaków oraz od 1 do 5 zdjęć o rozmiarze ma. 200Kb każde. Wszystkie wymagane pola muszą zostać uzupełnione, a dodanie wpisu oznacza akceptacje niniejszego regulaminu oraz zgodę na użycie przez wydawcę serwisu pieniny24.pl podanego adresu e-mail do celów marketingowych oraz do obsługi związanej z dodanym wpisem.
 8. Wpis zostaje opublikowany po akceptacji administratora portalu.
 9. Serwis pieniny24.pl zastrzega sobie możliwość nie publikowania wpisów, w szczególności wielokrotnie dodawanych wpisów tej samej lub podobnej treści lub różnych wpisów dotyczących tej samej firmy.
 10. Wpisy publikowane są bezterminowo, a zmiany i edycja wymagają kontaktu z Biurem Obsługi klienta pieniny24.pl.
 11. Zasady publikacji wpisów oraz ceny za ich prezentacje określa cennik usług pieniny24.pl.