aktualności

Mikołajkowe czary-mary

07.12.2017

Jak co roku 6 grudnia to czas pełen magii. To dzień, kiedy spełniają się marzenia. Święty Mikołaj cały rok zbiera prezenty, które w ten dzień rozdaje grzecznym dzieciom na całej kuli ziemskiej.

Święty nie zapomniał także o milusińskich ze Szczawnicy. Chodził on ulicami uzdrowiska wraz z pomocnikami: aniołkiem i diabełkiem i rozdawał słodycze. Na plac przy D.T. "Halka" zapalił światełka na ogromnej świątecznej choince i robił sobie z dziećmi wspólne zdjęcia.

 

Następnie Święty Mikołaj zaprosił dzieciaki do sali kinoteatru „Pieniny”, gdzie pożegnał się tłumacząc, że jeszcze bardzo wiele najmłodszych czeka na jego odwiedziny. Oczywiście obiecał, że wróci do Szczawnicy za rok. Następnie na scenie w magicznym pokazie sztuki "czarodziejskiej" wystąpił finalista programu "Mam talent", prestidigitator Rafał Mulka. Podczas mrożących krew w żyłach pokazów czarodziej zaprosił do współpracy publiczność. Oklaski i radość przybyłych były dla artysty najlepszą nagrodą za wspaniały występ.

 

Tym razem w utworzeniu magicznego nastroju Świętemu Mikołajowi pomógł Miejski Ośrodek Kultury w Szczawnicy oraz z licealistami z Krościenka.

 

Joanna Dziubińska

galeria zdjęć
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 31 12.2018
reklama
dołącz do nas