aktualności

Flisacy wybrali nowego prezesa

17.02.2018

W sobotę 17 lutego odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Polskiego Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich na Rzece Dunajec. Od pewnego czasu było wiadomo, że dotychczasowy wieloletni prezes Jan Sienkiewicz zrezygnuje z tej funkcji. Nowym prezesem został Jerzy Regiec – wieloletni flisak i radny Gminy Czorsztyn.

Nowy prezes pochodzi ze Sromowiec Niżnych, ma 50 lat, przez wiele lat był skarbnikiem i Członkiem Zarządu Stowarzyszenia. Jerzy Regiec w roku 1989 został czeladnikiem, a w 1994 mistrzem flisackim.
- Przez 12 lat współpracowałem z poprzednim prezesem i uważam, że jego działania były na bardzo wysokim poziomie. Dlatego planuję nadal utrzymywać ten poziom kontynuując, to co robił Jan Sienkiewicz. Chcę większy nacisk położyć na wyprowadzenie na prostą wszystkich spraw majątkowych, na zabezpieczenie umów dzierżawy terenów, m.in. przystani flisackich.
Nadal będziemy pracować nad promocją spływu, jednak chcę pójść bardziej w stronę reklamy internetowej. Musimy pamiętać, że to reklama jest dźwignią handlu. – mówi nowy prezes
 
Wiceprezesem został ponownie Stanisław Chmiel.
 
JD
Fot. UG Czorsztyn
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 21 03.2019
  • 22 03.2019
  • 31 03.2019
reklama
dołącz do nas