aktualności

Strongmani znów zawitają do Szczawnicy

12.05.2018

W Szczawnicy w 2018 roku również zagoszczą zawodnicy Strongman. Została podpisana umowa pomiędzy Miastem i Gminą Szczawnica a Tomaszem Kowalem reprezentującym zawodników uczestniczących w zawodach na organizację w dniu 5 sierpnia 2018 roku Międzynarodowych Mistrzostw Polski w parach. Umowa została podpisana w obecności Sekretarza Miasta - Tomasza Ciesielki, oraz Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury - Tomasza Hurkały.

Udział w zawodach będą brały pary zawodników z Niemiec, Ukrainy, Łotwy i oczywiście z Polski. Każda konkurencja jest współfinansowana przez sponsorów z którymi rozmawiali przedstawiciele Miasta i Gminy Szczawnica, a będą to w tym roku : Powiat Nowotarski, Polskie Koleje Linowe, Hotel "Szczawnica Park", firma Erbet, firma transportowa Trans Południe, wytwórca wody mineralnej Muszynianka. 
Dodatkową atrakcją dla kibiców z Pienin i turystów będzie udział w imprezie jako osoby wspierającej Mariusza Pudzianowskiego, a zawody w Szczawnicy będą kilkukrotnie retransmitowane na antenie TVP Sport.


 
komentarze
reklama
najnowsze ogłoszenia
już wkróce
  • 21 02.2019
  • 24 02.2019
  • 28 02.2019
reklama
dołącz do nas