aktualności

Jarmuta wróciła do formy

02.09.2018

Po przegranym meczu w Piwnicznej Jarmuta Kolex Szczawnica odrabia straty z ostatniego meczu. Tym razem grając na własnym boisku rozgromiła Orła Wojnarową strzelając 4 bramki i nie tracąc żadnej.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do Jarmuty. Orzeł zdołał przeprowadzić jedną groźną sytuację podczas początkowych 45 minut. Szczawniczanie otworzyli wynik po dobrze rozegranym rzucie rożnym. Dorzucał Kuziel, w powietrzu pozycję wywalczył Ojranowski i skierował głową piłkę do siatki. Trzy minuty później kolejną asystę na swoje konto dorzucił Kuziel. Tym razem prostopadłą piłką odnalazł Pietrzaka. Kapitan Jarmuty minął precyzyjnym uderzeniem Miłkowskiego i po 15 minutach było już 2:0. Trzecia bramka padła tuż przed końcem pierwszej odsłony. Składna akcja gospodarzy została zainicjowana przez Czubiaka. Podanie przed polem karnym otrzymał Zieliński, wymanewrował rywala i wzdłuż bramki dograł do Urbana. Ten przyjął i pokonał Miłkowskiego. Po przerwie w grze pojawił się chaos. Jarmuta po godzinie gry wdała się w piłkarskiego ping ponga, a obie drużyny toczyły walkę głównie w środku pola. Ostatnie trafienie dla Jarmuty padło po szybkim wznowieniu gry z autu przez Pietrzaka. W sytuacji sam na sam wykazał się Janc, plasowanym strzałem ustalając wynik meczu.

Jarmuta Szczawnica – Orzeł Wojnarowa 4:0 (3:0)
1:0 Ojrzanowski (Kuziel) 12 głową po rożnym
2:0 J. Pietrzak (Kuziel) 15
3:0 Urban (Zieliński) 43
4:0 Janc (J. Pietrzak) 82 po wyrzucie z autu
Jarmuta: Olchawa – Ojrzanowski, Bobak, Mlak, Czubiak, Jasiurkowski (83 Trybala), Gołdyn, Kuziel, J. Pietrzak, Zieliński (80 Błażusiak), Urban (65 Janc)
Orzeł: Miłkowski – Baban, M. Mędoń, Szczerba, T. Mędoń, Grzyb, W. Mędoń, Fałowski, Michał Olszewski, Marek Olszewski