aktualności

Jarmuta wygrywa z Huraganem 3:0

22.10.2018

Jarmuta Kolex Szczawnica wygrała na własnym boisku mecz z Huraganem Waksmund. Wszystkie 3 gole padły w drugiej połowie spotkania.

Huragan przeważał w pierwszej odsłonie ale nie udokumentował swojej dominacji bramkami, mając kilka świetnych okazji, żeby otworzyć wynik tej rywalizacji. Po przerwie Jarmuta przejęła inicjatywę i w przeciwieństwie do gości swoje szansę wykorzystywała. Kapitalny mecz w szeregach Jarmuty rozegrał Jacek Pietrzak, kapitan szczawniczan brał udział przy każdym trafieniu swojego zespołu.

Momenty były:
3 – Podanie z bocznej strefy, nadbiegający Kolasa uprzedza Olchawę ale nie trafia w świetnej sytuacji!
25 – Zagranie do Kolasy, ten wybiega sam na sam z Olchawą. W tym starciu górą golkiper Jarmuty.
30 – Luberda po wrzutce miał przed sobą pustą bramkę, ostatecznie piłka mija jej światło.
56 – GOL 1:0! Ojrzanowski wycofuje futbolówkę na ósmy metr od bramki gości. J. Pietrzak huknął z pierwszej piłki i otwiera wynik spotkania.
84 - Zieliński znalazł się w sytuacji sam na sam z Byrnasem. Ostatecznie zdecydował się oddać piłkę Pietrzakowi, który nieczysto trafił w futbolówkę.
79 – GOL 2:0! Zamieszanie w polu karnym Huraganu po wykonanym kornerze. Najprzytomniej w obrębie szesnastki zachował się Pietrzak, który ulokował piłkę w siatce.
90+2 - GOL 3:0! J. Pietrzak próbował utrzymać piłkę w narożniku. Ku zdziwieniu wszystkich odwrócił się i zagrał do niepilnowanego Czubiaka. Defensor Jarmuty z bliska pakuje futbolówkę do pustej bramki.

Jarmuta Szczawnica – Huragan Waksmund 3:0 (0:0)
1:0 J. Pietrzak (Ojrzanowski) 56
2:0 J. Pietrzak 79
3:0 Czubiak (J. Pietrzak) 90 +2
Jarmuta: Olchawa – Ojrzanowski, Gołdyn, Czubiak, Kuziel, Mlak, Ciesielka (87 Janc), Urban (80 Ł. Wiercioch), Zieliński, Dyląg, J. Pietrzak
Huragan: Byrnas – Luberda, Jan Waksmundzki, Wróbel, Jakub Waksmundzki, K. Zubek (60 Oleh) , A. Mozdyniewicz, D. Antolak, R. Mroszczak, R. Antolak, Kolasa