aktualności

Awans do ćwierćfinału w ostatniej akcji!

01.11.2018

To było niesamowite spotkanie. Dramaturgia osiągnęła zenit w ostatniej minucie meczu. Na szczęście finał był z happy endem dla naszych ampfutbolistów. Reprezentacja Polski awansowała do ćwierćfinału mistrzostw świata po zwycięstwie 2:1 (1:1), a prawdziwym bohaterem meczu był Bartosz Łastowski – strzelec dwóch goli.

Pierwszego gola już w drugiej minucie zdobyli Haitańczycy. Prowadzeniem cieszyli się 10 minut. Wtedy świetną akcję przeprowadzili biało –czerwoni, a sfinalizował ją Bartosz Łastowski. Końcówka pierwszej należała do Polaków, którzy ze wszystkich sił dążyli do zmiany wyniku.

W drugiej połowie Polacy walczyli do końca, ale rozstrzygnięcie przyszło dopiero w ostatniej minucie. Po błędzie rywali Łastowski strzelił gola i dał biało-czerwonym awans do ćwierćfinału mistrzostw świata.